Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie, czy serio ktoś im płaci za takie głupoty czy są po prostu tacy głupi XD Propoaganda bo nie dali zdjęcia Tuska jak pokazuje faka. No nie dali bo go #!$%@? nie pokazywał XD Ja wiem, że w ostatnich latał TVPIS przerabial Tuska na Czerwonego diabła, a gdyby dalej rządzili to by zaraz zaczęli korzystać pewnie z AI generatora i wciskać ludziom fejki na Tuska ale no bez przesady XD #sejm #polityka #tvp #tvpis #bekazpisu
Wezzore-04 - Zastanawia mnie, czy serio ktoś im płaci za takie głupoty czy są po pros...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 8
@Wezzore-04: Nie tyle pisowiec co narodek albo braunista, narodki są bardziej propisowskie w sejmie a Brauny to tylko Ukry Ukry czasem słusznie ale im tam chodzi o to by nas zalali kolejni z powodu dalszej ekspansji czerwonej Rosji. Konfunia tj narodki, i Braunisci ostatnio pokazują że gdyby PiS miałby większość to doszłoby do dziwnej koalicji choć z drugiej strony Konfa to spadkobierca LPR z elementami foliarzy i mniejszości neokorwinistycznej
@Wezzore-04: człowieku ale taki jest pisowski elektorach. Dla nich już nie ma ratunku, trzeba po prostu czekać aż część konserwatywna społeczeństwa wyginie śmiercią naturalną. Na szczęście idą dobre zmiany. Zobacz jak oni od samego rana liczą murzynów w sejmie. To jest zdrowe? To jest obsesja.