Wpis z mikrobloga

Ktoś wstawił post, pod którym wykopki śmieją się z Andrzeja #dragan i z tego jak odpowiada w wywiadach. Nie znałem go wcześniej, odpaliłem pierwszy lepszy jaki podał yt. Przyznam, że zadaje się z arcyciekawymi ludźmi XD jakbyście zastanawiali się czy wyznawcy bajek o wyższości wykończeniówki nad #programowanie istnieją tylko na wykopie to nic bardziej mylnego. Pan w czerwonej marynarce nazywa się Petros Psyllos. Na miniaturce stoi pośrodku.

od 12:25 do 12:39 - wspomina dyskusje o tym czy warto iść w kreatywne zawody i dodaje, że hydraulik ma większe perspektywy w najbliższych latach niż programista
od 14:19 do 15:10 - sprowadza ludzką inteligencję do awansowania w oczach różowych pasków i w hierarchii społecznej a fizyką teoretyczną możemy się bawić przy okazji

Narazie jestem w 15:30. Może wytrwam więcej niż pół godziny xD
Pandillero - Ktoś wstawił post, pod którym wykopki śmieją się z Andrzeja #dragan i z ...
  • 3
  • Odpowiedz
  • 0
@Pandillero: 27:12 ewidentnie widać i po Draganie i Psyllosie, że sami nie wiedzą dokąd ma ta rozmowa dążyć i sobie przeskakują z jednej anegdotki do drugiej. Mam cichą nadzieję, że w pewnym momencie rozmowy wtrąci się prowadzący i ich podreguluje jakimś konkretnym pytaniem, które obaj zrozumieją tak samo ale jak dotąd to wygląda jakby tylko zaprosił gości do swojego programu gości i oni go jakoś poprowadzą bo przyjęła się taka opinia
  • Odpowiedz
@Pandillero: Dragan u mnie szoruje po dnie szacunku własnie za to na ilu wywiadach o AI pojawił się w ostatnim półroczu, a napędził go niestety HejtPark w Kanale Sportowym.

Natomiast Psyllos jest faktycznie dosyć ciekawym człowiekiem - ale jak chcesz z nim wywiad, który jest ciekawy to lepiej wysłuchaj tego: https://www.youtube.com/watch?v=xP570gEs7vE&ab_channel=PrzemekG%C3%B3rczykPodcast

Widać, że Psyllos ora pole AI obecnie dosyć fajnie gdzie Dragan co najwyżej może nasrać na miedzę swoją wiedzą...
  • Odpowiedz