Wpis z mikrobloga

@Qfarcowy: To podaj. Tylko mieszczące się w ryzach jakie umieściłem w opracowaniu.

@grafi: Hehe. I kto to pisze. Ten kto tylko spamuje bezsensownie pod każdym pytaniem o konto reflinkiem z synca. Dodałem te o których coś wiedziałem i są popularne, jakbyś przeczytał początek chociaż to byś wiedział. A o koncie ulubionym w Nordei to wybacz ale nawet ja nie słyszałem / nie zainteresowała mnie, co siedzę w promocjach bankowych po
@Fajka:

- rozliczanie elektroniczne kompletnie niedopracowane, podsumowanie wydatków dopiero na koniec miesiąca, wcześniej nie da się zrobić nawet zestawienia cząstkowego

- Przewalutowanie walut typu korony szwedzkie, czy duńskie odbywa się w trzech stopniach, gdzie właściciel traci sporo pieniędzy + rozliczenie na rachunku posiada tylko kwotę już przewalutowaną (brak oryginalnej kwoty jaka była płacona)

- dziwny system weryfikacji klienta, u jednego pracownika banku weryfikacja przechodzi bez problemu, u drugiego te same dane
@Qfarcowy: Eee. I Ty chciałeś, żebym uwzględnił takie informacje w poradniku dla Januszy pytających który bank najlepszy? Przecież on chce nie myśleć o niczym i nie płacić hajsów bankowi, tyle. Co do przewalutowania to większość banków robi podwójne przewalutowanie przez euro dla "mniej popularnych walut, czyli spoza euro, dolar, funt, frank.
@Fajka: Tak, tak masz rację, chodzi mi o to, że nie jest uwzględniona kwota wychodząca. I człowiek musi szukać w stertach rachunków ile to było sek, czy dk, bo na wyciągu masz napisane wychodzące dolary :(
@grafi: Jesteś śmieszny, poświęciłem więcej czasu dla Januszy robiąc coś pożytecznego niż ty wciskając te swoje refy a i tak hejtujesz. Łapanie jeleni to właśnie ty stosujesz, ja poświęciłem swój cenny czas nie mając pojęcia czy będę miał cokolwiek za to, co jednak ma jakąś wartość dodaną, bo konta bankowe, panie ignorancie, różnią się od siebie.