Wpis z mikrobloga

Proszę mi pokazać stronniczość w dzisiejszym odcinku.
Proszę mi wskazać gdzie NIE wspomnieli o przyjętym pakcie migracyjnym i gdzie NIE pokazali obu opinii z obu stron.

Póki co (poza karpiami, to taki temat zapychacz), te wiadomości wyglądają dokładnie tak jak powinny.
Ciesze się też że dowiedziałem się więcej o tym pakcie o którym tak straszą. A więc niektóre komentarze z wykopu mówiły prawdę i ten pakt ZAOSTRZA politykę migracyjną, czyli jest czymś co powinno zadowolić zarówno PiS jak i Konfederację, a zasmucić tą bardzo czułą stronę która by chciała wpuszczać każdego. Nawet we Francji czy Niemczech się lewackie rządy buntują i nie chcą aż takich ustępstw w tym np. możliwość odesłania z granicy rodzin z dziećmi!

A my jako obywatele spokojnego kraju w większości jesteśmy sceptyczni co do imigrantów, i słusznie. Więc ten pakt jest nam jak najbardziej na rękę.

Kamiński nie wycięty, najpierw jak pokazuje na ile lat go skazali tkz. gestem pokoju, a potem dopiero pokazując Kozakiewicza. No coś podobnego, da się takie rzeczy NIE MANIPULOWAĆ? Szok.

Jak pytają ekspertów, to nagle są to jacyś politolodzy, czy sam zainteresowany jak Kozakiewicz.

Z mojej strony tylko poprawiłbym logo, zrobił jedyneczkę z kropeczką, bo to wygląda jak i9:30. Ew. i19:30 od Informacje 19:30.
Duże uznanie także za pokazanie że prowadzący jednak nosi spodnie. No i za sam fakt w jakich spartańskich warunkach to tworzą.

#tvpis #tvp #tvpjuzniepis #polityka
  • 9
  • Odpowiedz