Wpis z mikrobloga

Detektywi z tik toka znów mieli rację. Tak jak myślałem w tym przypadku hejtu nie ma. Nikt nie pisze że Przemek koledze czy nawet przyjacielowi dziewczynę ukradł XDD. Ahh te podwójne standardy. Ale może w końcu i jednym i drugim dadzą spokój te dzieciaki bo już rzygać się chciało tymi komentarzami jaka to Wika biedna itd. Mnie to tylko ciekawi co tam będzie się działo jak te związki nie wypalą jednak. Oczywiście żadnemu z nich tego nie życzę. Niech sobie wszyscy szczęśliwie żyją i wgl ale zawsze jakieś ryzyko jest XD.

#friz
  • 8
  • Odpowiedz
@maku_21:

Nikt nie pisze że Przemek koledze czy nawet przyjacielowi dziewczynę ukradł XDD. Ahh te podwójne standardy.


Z tego co pamiętam to: hejt na Mortalcia i Kinge był dlatego, fani sugerowali, że Mortalcio zostawił Kartonii dla Kingi. Z tego powodu ludzie na nich jechali (od razu po rozstaniu były bardzo zasięgowe tiktoki o tym). Oczywiście tylko część ludzi na nich jechała, bo reszta tak jak ja uważają, że niech robią
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Madziol127 jasne ale widziałem mnóstwo tekstów typu "jak można coś takiego zrobić koleżance/przyjaciółce". Tutaj nikt tak nie pisze. Fakt też uważam że za bardzo wpuścili te dzieciaki w swoje prywatne sprawy. Błąd już popełnili na samym początku wrzucając tak prywatny film o rozstaniu. Można było wrzucić post i tyle. Może wtedy aż takiej afery by nie było.
  • Odpowiedz
@maku_21: Tutaj trzeba przede wszystkim wziąć pod uwagę to, że reakcje są takie nie inne ponieważ zazwyczaj treści które tworzy Wiktoria trafiają głownie do kobiet a samo genzie jest bardzo z feminizowane i ogólnie wszystko dookoła tego. I też w sumie nic dziwnego bo takie dziewczynki/nastolatki są na przykład doskonałą grupą docelową o ile nie najlepszą do tego, aby zarabiać na nich.
  • Odpowiedz
@Madziol127: Nie, hejt był na nich ponieważ te dziewczynki wszystkie (i niestety nie tylko one) nie mogły przeboleć tego, że chłop może mieć nową dziewczynę i cały czas liczyły na to, że oni wrócą do siebie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Cztero0404 zauważyłem że widownia kartoni to w większości toksyczne dzieciaki które nawet teraz jak oni ogłosili się że są parą to dalej jadą po Patryku. Jakby mogli to by tej Wiktorii stopy całowali XDD.
  • Odpowiedz
zauważyłem że widownia kartoni to w większości toksyczne dzieciaki które nawet teraz jak oni ogłosili się że są parą to dalej jadą po Patryku. Jakby mogli to by tej Wiktorii stopy całowali XDD.


@maku_21: Widownia dosłownie każdej popularnej influencerki jest dokładnie taka sama (nawet często są to te same osoby), kobietom można więcej i nikt nie będzie zwracał uwagi na ich toksyczność a nawet jeszcze będą takie coś propsować bo
  • Odpowiedz