Wpis z mikrobloga

#famemma
Moja teoria spiskowa jest taka:
Natan chce strzelić samobója, ale wcześniej zapewnić mamie godziwe warunki do życia.
Dlatego wchodzi w konflikty z największymi patusami w federacjach, obrażając ich od najgorszych.
Dlatego nie boi się czwczenów od faustyna, wchodzić do ringu z Deniami którzy są wyraźnie lepi od niego i to jeszcze w formule MMA, gdzie można zrobić największa krzywdę. Mając przy tym wszystkim jeszcze uszkodzoną nogę.
Gość zachowuje się jakby jego zdrowie go wg nie obchodziło.
Jest chory psychicznie, albo sam chce się zabić i jest mu wszystko jedno.
  • 13
  • Odpowiedz
@l--RAD--l: Myślę, że możesz mieć rację. Z psychiką natana jest naprawdę źle. Wczoraj od początku do końca programu ręce trzęsły mu się jak galareta. Tbh to szkoda tego chłopaka, bo młody jest i nie ma jeszcze w pełni rozwiniętego umysłu a narobił sobie tylu problemów. Aż dziw, że trafiłem na tak celny post na tym tagu. Szkoda, że wykopki tego nie ogarniają i się podniecają dymami nie myśląc o jego zdrowiu
  • Odpowiedz
@l--RAD--l: penis mu nic nie zrobi bo dostanie od bluy na bule i nie wyjdzie, a labryga z noga może mieć problem żeby go dogonić xD jak będzie uciekał natatan po ringu. Na moje to dziwnie się natan zachowywał od samego początku, różnica jest jedynka taka, że zaczal robić to co tu mu piszą ku uciesze tlumu. Ale jak to historia pokazała, poklask tłumu jest jak chorągiewka, dziś cie kochają. Jutro
  • Odpowiedz