Wpis z mikrobloga

#dostawcainternetu #internet Witam mirki mam mały problem ponieważ w miejscu w którym kupiłem mieszkanie nie ma obecnie światłowodów, są blisko więc może za rok uda się podłączyć przynajmniej tak powiedział mi dostawcs więc muszę znaleźć alternatywe, zależy mi na dosyć szybkim internecie praca gry seriale wiadomo ,jest jakiś dostawca co ma coś ciekawego w w ofercie bo za #!$%@? się nie znam na tych internetach mobilnych
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Smartek: sprawdzałem w większości play orange netia itd i nic tylko lokalny dostawca ma niedaleko pociągnięta linie chyba że da się jakoś sprawdzić ogólnie czy w tym miejscu jest światłowód i do kogo należy
  • Odpowiedz
  • 1
@Smartek: znalazłem że za rok w listopadzie mają być prace z podłączeniem światłowodów i pisze ze jest w realizacji więc może nie kłamią xdd narazie mi chyba zostanie bezprzewodowy tylko niewiem jaki :/
  • Odpowiedz
  • 0
@ZeemoGames, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Szczegóły znajdziesz na naszej stronie internetowej. W razie pytań możesz również pozostawić swój aktualny numer telefonu w naszym formularzu kontaktowym. Oddzwonimy do Ciebie i chętnie doradzimy przy wyborze.
  • Odpowiedz