Wpis z mikrobloga

Nie jestem zapalonym graczem ale muszę kupić laptopa i wychodzi na to że jedyne gry jakie chciałbym ograć to Baldurs Gate 3 i Wiedźmin 3 (ta nowa edycja z zeszłego roku z ray tracingiem). W jaką kartę graficzną w laptopie najlepiej celować? Albo model laptopa? Budżet 4k, z tego co zdążyłem się zorientować procesor nie robi specjalnie różnicy jeśli jest z obecnej generacji albo jedną generację wstecz. Właśnie zacząłem oglądać fimy na YT odniośnie wydajności w grach ale docenię każą pomoc.

#pcmasterrace #komputery #laptopy #gry
Rinter - Nie jestem zapalonym graczem ale muszę kupić laptopa i wychodzi na to że jed...

źródło: 1691334516632-16x9

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

śnie wydajności w grach ale docenię każą pomoc.


@Rinter: Z RT to sobie nie pograsz w nic nawet jak dasz 8k za laptopa.
W sumie na laptopie za 4k ogólnie nie pograsz w nowe gry, PC da się za to złożyć w miarę mocnego ale laptopa?
Masz jakiegoś laptopa z z np. 3060 w tej cenie albo chociaż 2060 bo takie rekomendują do Baldura(la topowa wersja będzie raczej słabsza niż
  • Odpowiedz
kup używany ale z flagowej serii. Kupiłem ostatnio HP Zbook4 za 2 klocki, w tej kasie na nowy miałbym jakiś paździerz.


@Tomek3322: Zakład że w tym Zbooku za 2k masz paździeżowate Quadro sprzed kilku lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@voldi: no właśnie tak się zastanawiam czy nie złożyć sobie jakiejś stacjonarki ale mimo wszystko wolałbym laptopa a obecnego sprzedać bo to paździerz.
  • Odpowiedz