Wpis z mikrobloga

#tvpis

Po obejrzeniu starych Wiadomości przypomniało mi się czego brakuje mi w TVP. Dobrej publicystyki do kolacji.

Tak wiem u Lisa klaskali Tuskowi skandal.
Ale pamiętam też dobre wywiady. Z Przybylską która walczyła o swoją prywatność z fotoreportami. Wzruszający wywiad z umierającym Maciejem Kozłowskim który opowiadał o walce z chorobą. Jeśli ktoś ma nagranie to proszę o link nigdzie nie mogę tego znaleźć.
Lewicowy Lis. Dyskusja o LGBT https://youtu.be/q2wXFPEqMn0?si=qPMKR_NvrNnumNgw - Szczuka vs Terlikowski, i dwoje duchownych.
Brakuje mi takich programów gdzie bez przerywania mogą się wypowiedzieć OBIE strony. Polityków nie lubiłem tam oglądać ale wywiady czy światopogląd fajnie się oglądało .
Pobierz rutkins - #tvpis

Po obejrzeniu starych Wiadomości przypomniało mi się czego brakuje ...
źródło: temp_file1521140359502045342
  • 3
@rutkins pamiętam jeszcze dobry wywiad z księdzem Kaczkowskim. Niestety jednak mam inne zdanie na temat tego programu ogólnie nazywałem go "Tomasz Lincz na żywo". Zawsze brał sobie na warsztat jednego oponenta i razem z jakimś drugim ziomkiem go przekrzykiwali. Teraz nie byłoby to niezwykłe (patrz Mazurek albo ten pokemon co robił wywiad z Bosakiem) ,ale mnie drażniło. Aktualnie po wylewie i zmianach nim spowodowanym połączonym ze złością na cały świat warto aby