Wpis z mikrobloga

Tuskowa szczujnia nie mogła poczekać i już pierwszą osobą musiał być pan z Kodu.
Potem dali Mentzena byście się brandzlowali, że teraz to będą media dla wszystkich polaków. Beztronność itd... bla, bla,bla
Potem pierdoły typu wigilia w Betlejem

A zabrakło czasu na pakt migracyjny :). Funkcjonariusz Płuska zabronił. I to pierwszego dnia jest już cenzura niepożądanych dla obecnego rządu rzeczy. Za miesiąc będzie już gadzinówka, oczywiście taka bardziej subtelna aby średnio inteligentni się nie połapali.

Podsumowując za PiS była ostra, polityczna gadzinówka, a teraz będzie gadzinówka ładnie ubrana, czyli dokładnie to co było za Tuska za jego rządów.
#sejm #tvpis #polityka
  • 8
@WypadlemZKajaka: Widzę, że ktoś ma problem z czytaniem. Przecież skrytykowałem TVPiS i oceniam je gorzej niż obecne wydanie wiadomości. Czy w twoim mózgu znajduję się coś więcej niż osiem gwiazdek ?
@vrraaaz: lepiej bym tego nie ujął, żadnych konkretów, że pakt przegłosowali to się nawet nikt nie zająknął, spuszczanie się nad tym że ŻYJEMY JUŻ W WOLNEJ POLSCE XD
teatrzyk dla emocjonalnych kretynów, bardziej rzetelny co prawda ale dalej fakty niewygodne będą przemilczane
bo telewizja została stworzona do propagandy, nikomu nie zależy na tym, żebyście byli dobrze poinformowani I SAMI WYCIĄGALI WNIOSKI
chyba że się mylę, to dopiero pierwsze wydanie
no ale
@thorgoth: Bo w przeciwieństwie do ciebie i większości wykopków (na szczęście niektórzy już dostrzegają ściemę o praworządności, odpolitycznionych mediach i gigachadzie Hołowni) nie jestem ani za Tuskiem, ani za Kaczyńskim. Kaczyńskiego oceniać już nie muszę, bo jego rządy się skończyły. Oceniam i rozliczam obecny rząd i mam do tego święte prawo jak każdy wyborca. Sugeruję nie udzielanie się, jeżeli nie ma się nic ciekawego do powiedzenia.
nie jestem ani za Tuskiem, ani za Kaczyńskim.

@vrraaaz: jesteś za memcenem, brązem, karyną bosak i całą resztą fajnokremlowskich pokemonów. I coś mi mówi że ich oceniać nie będziesz nigdy.