Wpis z mikrobloga

@Jrv20: tak z drugiej strony - ciekaw jestem czy dziś w nowych wiadomościach wspomną o porozumieniu w sprawie paktu migracyjnego i jak to przedstawią. Mam nadzieję że z rigczem żeby pisiorom pokazać że potrafią informować o trudnych sprawach. Trzymam kciuki
Zamiast stworzyć jakąś prywatną PISowską telewizję kiedy mieli na to praktycznie nieograniczony budżet


@Anderus: Ale co by to dało? Po utracie władzy tak czy siak to by nie miało prawa się samofinansować. Do tego sama oglądalność nie wystarczy, bo zasadniczą sprawą jest grupa docelowa. Ciężko by było się utrzymać z reklam czopków na zatwardzenie i odwróconej hipoteki
@Nieszkodnik: Niby jest ale widać, że na nich kompletnie nie stawiali bo mają za mały zasięg. Przy tak potężnych środkach jakie PiS posiadał mogli dotankować TV Republika na tyle żeby przetrwać kilka lat posuchy ale widocznie wypromowanie ich nie było w interesie partii bo zawsze to jest telewizja "prywaciarza", który nie wywodzi się ze struktur czyli nie jest wierny. Ciekawe czy Sakiewicz będzie utrzymywał narracje o "wolnych mediach" i oblężonej twierdzy
@Anderus: no właśnie. Zamiast zrobić z TVP pisowska wersję TVN, czyli mniej lub bardziej subtelny przekaz z wskazaniem to zrobili z tego biuletyn rządowy. TV republika trzeba było paść na różnych dotacjach (skarb państwa, a może jakieś wspólne projekty z TVP) i teraz by swojego TVN pewnie nie mieli, ale takie swoje TVP info może już tak.
A tak zrobili takie gówno, że ja jako osoba, która nie pochwala takich zagrywek