Wpis z mikrobloga

Jak daleko jesteśmy w dupie jako naród to pokazuje tylko obecna sytuacja - w momencie, gdy jedni żrą się z drugimi, ciskają się piorunami społeczeństwo siedzi grzecznie na dupach, emocjonuje się zgodnie z efektem zasady "dziel i rządź" i czeka na kolejne nowe podatki, ograniczenia, zakazy i nakazy. Protesty w tym narodzie są tylko wtedy, gdy jakiś polityk Wam na to zezwoli lub nakaże. Dalej brońcie TVN, TVP i dalej naiwnie wierzcie, że politycy chcą Waszego dobra.
Wesołych świąt XD

#sejm #tvp #polityka #bekazpodludzi
  • 6
@pekin7: trzask dup w pisie mnie niezmiernie cieszy, ale masz rację - długo u nas nie będzie lepiej.

W sumie to nie miałem złudzeń że PO pod publikę swoich wyborców zrobi te najpopularniejsze ruchy (Macierewicz out, pisowska szczujnia out, omendek niedługo out, babciowe, 800+ itd), a potem zacznie przeginać w drugą stronę. Problem jest taki, ze rządy pisu dały ogromne pole do popisu (hehe, niezamierzenie wyszła gra słów) i nawet jak
@Plinius: bóldupienie pisowców też mnie zadowala, ale tylko połowicznie niestety. Skala zniszczenia jest duża i masz rację ze stwierdzeniem, że nawet delikatne uspokojenie degrengolady państwa uspokoi nastroje społeczne na jakiś czas. Problem jednak w tym, że podobnie mówiliśmy przy poprzednich rządach POPSL, a po drugiej stronie barykady był PiS. Przez to właśnie niestety rządzili aż 2 kolejne kadencje.

@MichauDelendaEst rozumiem że polityką interesujesz się od niedawna, więc poczekajmy na efekty nowych