Wpis z mikrobloga

@theqkash: @misiaczkiewicz @sohost

A skoro na gmailu mam tą swoją domenę, na hostingu też ją finalnie wydeleguję (aktualnie już założyłem na hostingu konto e-mail o tym samym adresie) to nie wystarczy aby najpierw podpiąć pod Thunderbird konto e-mail za czasów jak MX wskazują na gmail, IMAPem pobrać wiadomości, później zmienić rekordy MX na nowy hosting, poczekać na propagację DNS i później w Thunderbird zmienić adresy serwera na nowe? Nie wrzuci on
Mój hosting chyba nie ma tego modułu (czekam na info z supportu), a rozwiązanie online nie za bardzo mi się podoba.


@Login_login: imapsync możesz odpalić lokalnie, niekoniecznie na żadnym z serwerów (czy to źródłowym czy docelowym). Oczywiście przy dużej liczbie e-maili zostaw sobie go odpalonego na noc ;)
A skoro na gmailu mam tą swoją domenę, na hostingu też ją finalnie wydeleguję (aktualnie już założyłem na hostingu konto e-mail o tym samym adresie) to nie wystarczy aby najpierw podpiąć pod Thunderbird konto e-mail za czasów jak MX wskazują na gmail, IMAPem pobrać wiadomości, później zmienić rekordy MX na nowy hosting, poczekać na propagację DNS i później w Thunderbird zmienić adresy serwera na nowe? Nie wrzuci on z powrotem wiadomości na