Wpis z mikrobloga

@SpoconyBambik: wypij jakiegoś rumianku i dokonaj samogwałtu, nie bardzo rozumiem po co mnie wołasz, ale i nie chcę znać powodu, świętowanie sezonu regularnego po to żeby cudem wejść do drugiej rundy PO musi być męczące
  • Odpowiedz
od waszego swietowania niepowodzenia


@Wojt_ASR_: musisz rozwinąć bo nie mam zielonego pojęcia o czym piszesz, tylko prośba nie idź drogą przedmówcy i nie wymyślaj bzdur których autorstwo będziesz próbował mi przypisać bo to strasznie żałosne, a odnoś się do tego co piszę ja
  • Odpowiedz
pisałeś, że embiid uciekał od gry z jokerem w rs


@Wojt_ASR_: a nie uciekał?

gdzie zezłomował go w 1. meczu w phila


@Wojt_ASR_: tak, jeden mu się udał, gdziekolwiek temu przeczyłem?
wciąż nie mam zielonego pojęcia co miałeś na myśli bo nie chcesz zdradzić i aktualnie próbujesz zmienić temat
  • Odpowiedz
a nie uciekał?


@Deska_o0: tak było, uciekał. Tak samo jak tydzień później uciekał przed Capelą. Embiid przez ostatnie 2 miesiące sezonu miał uraz, tbh jestem zły, że go nie wyleczył, tylko skupił się na MVP race, ale no jeśli miałby szansę jeszcze raz zezłomować Jokicia, to by to zrobił, zwłaszcza, że cała drużyna podchodziła do tego bardzo osobiście.

tak, jeden mu się udał, gdziekolwiek temu przeczyłem?


nie, nie przeczyłeś, tylko o
  • Odpowiedz
tak było, uciekał. Tak samo jak tydzień później uciekał przed Capelą. Embiid przez ostatnie 2 miesiące sezonu miał uraz, tbh jestem zły, że go nie wyleczył, tylko skupił się na MVP race


@Wojt_ASR_: czyli przyznajesz że wybierał słabsze drużyny żeby podkręcić osobiste wyniki i pozycję w wyścigu po MVP całkowicie olewając drużynę i wszedł nieprzygotowany do PO? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dość oczywisty przykład hipokryzji (nie żeby
  • Odpowiedz
czyli przyznajesz że wybierał słabsze drużyny żeby podkręcić osobiste wyniki i pozycję w wyścigu po MVP


@Deska_o0: tak, dokładnie dlatego grał w meczach przeciwko bucks, celtics i miami, zeby odpuscic atlante i bruklin

rozwiń czym objawia się moja bo znowu rzucasz jakieś hasło z czapki którego nie rozumiesz


glupio tak komus zarzucac nierozumienie czegos, samemu majac problem z czytaniem ze zrozumieniem xd

no implikowaliście, że przeciwko dobrym podkoszowym Embiid robi przysiad,
  • Odpowiedz
jeśli uznajesz, że wy możecie się cieszyć z tego, że embiid sobie w jakimś meczu nie poradził, ale bombik nie może z tego, że zezłomował, no to ok, masz rację


@Wojt_ASR_: jednak idziesz śladami przedmówcy, nigdzie nic takiego nie pisałem, odnoś się do tego co piszę ja, a nie do tego w sprawie czego kłamie OP, albo mnie nie wołaj, prosiłem już ciebie o to, więcej nie będę się powtarzał, ja
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Fakty: 41.4/12.9/4.4 na 62/38/93 w grudniu, 12 mecz z rzędu na 30/10+. Ostatni był Kareem w 71/72.
Wysrywy: Przestraszył się potężnego ziona i valenciunasa, no i goberta z katem, którym (uwaga, tu znów będą fakty) dzisiaj zapodał 51 na 17/25 i 17/18
  • Odpowiedz