Wpis z mikrobloga

Jak bardzo złe nie okazałyby się rządy PO, nigdy nie będę żałował oddanego głosu dla opozycji. Wiem że wcale nie będzie lepiej ekonomicznie, ale ten krzyk pisowskich warchlaków to jest miód dla moich uszu ( ͡ ͜ʖ ͡)

#sejm #tvpis #chwalesie
  • 9
  • Odpowiedz
@Juannn:

Wyborcy PiS to z reguły starsi ludzie, więc oni mają już to w dupie co stanie się z tym krajem.

Ty natomiast masz przed sobą kilkadziesiąt lat pracy i jeszcze trochę więcej życia, także gratuluję podejścia.

Żeby to jeszcze PO solo rządziło…
  • Odpowiedz
  • 0
@CandyToy: To powiedz mi na jaką partię powinno się głosować, która miała realne szanse coś ugrać i mieć dobry wpływ na naszą gospodarkę? Nie było takiej opcji, więc wybrałem mniejsze zło :)
  • Odpowiedz
Jak bardzo złe nie okazałyby się rządy PO


@Juannn: bez przesady, to czego PiS powinien wszystkich nauczyć to, żeby ludzie każdej władzy patrzyli na ręce, żeby więcej taka #!$%@? jak PiS się nie wydarzyła a nie, żadne "jak bardzo nie okazaliby się źli".
  • Odpowiedz
@Kryspin013 no ale podejście tutaj na wykopie zmierza właśnie do takiego #!$%@? - "no tak ale za pisu to dopiero była #!$%@?". To samo z tvp teraz będzie? Jak będą #!$%@? głupoty to nie można będzie skrytykować bo za pisu to szambo było? Mamy sobie aż tak niskie standardy wyznaczyć?
  • Odpowiedz