Wpis z mikrobloga

@bo-banley: mnie się też to nie podoba, ale czekam na jdnoznaczną opinię prawników. Natomiast to nie mogło dalej tak trwać, bo gówno, które się lało codziennie z #!$%@? przelało czarę.
  • Odpowiedz
@OSH1980: Nie dostaniesz jednoznacznej opinii prawników. Prawnicy ministra ogarnęli swoją wersję i zgodnie z nią działali i do końca będą stali przy swoim, a PiS zaraz wyciągnie swoich po KUL'u czy innym szmelcu i ci powiedzą, że nie zgodnie. I powołają się na Radę Mediów Narodowych, (co już robią, nawet na głównej się trafiło), problem z nią jest taki, że jest niekonstytucyjna, więc Sienkiewicz zgodnie z takim orzecznictwem mógł ją
  • Odpowiedz
@bo-banley: ej #!$%@?, czy jak na początku kolejnej kadencji inna partia #!$%@? to samo względem nowego TVP to to będzie w porządku?

Zacznie się jeszcze lepsze szukanie kruczków, luk i kombinatoryka, a za chwilę jak ktoś mnie wyrucha w dupę to nie będzie #!$%@?, a jedynie udrożnienie układu pokarmowego w ostatniej jego fazie dla mojego dobra oczywiście.

Za "inna partia" wstawcie sobie np. Konfa. Przecież by Wam dupy pękły. A
  • Odpowiedz
  • 1
ej #!$%@?, czy jak na początku kolejnej kadencji inna partia #!$%@? to samo względem nowego TVP to to będzie w porządku?


@dobryziomek2137: Zależy czy od*ebie to względem normalnej telewizji (takiej jaka była do 2014) czy względem fabryki hejtu trującej mózgi członkom naszych rodzin.

Za "inna partia" wstawcie sobie np. Konfa. Przecież by Wam dupy pękły. A Wzbudzający Wielkie Zaufanie - Waweł wygląda na dobrego w te klocki.


@dobryziomek2137:
  • Odpowiedz
Dziwnym trafem wykop nagle został obsiany jegomościami, którym nie podoba się styl odzyskiwania mediów, którzy chętnie jeszcze poczekaliby 2 lata na eleganckie załatwienie sprawy.


@bo-banley: przecież zawsze tak było.
"nie popieram pisu, ale Tusk teraz"
"nie popieram pisu, ale teraz nie mam na kogo zagłosować, więc głosuję na pis"
"nie popieram pisu..." - tysiące postów się tak zaczynało, a ciekawszą rzeczą jest to, że dziesiątki były identyczne, z różnych kont.
  • Odpowiedz
mnie się też to nie podoba, ale czekam na jdnoznaczną opinię prawników


@OSH1980: Ale tu nie ma nic do podobania się lub nie. Pis powołuje się na RMN, która od samego początku była niekonstytucyjna i jest na to wyrok TK z 2016.

Pis ogólnie stworzył sobie alternatywny system prawny łącznie z neo sędziami, który nie ma kompletnie umocowania w naszej Konstytucji i porządku prawnym i teraz na ten alternatywny system się właśnie powołuje, ku uciesze części dziennikarzy
  • Odpowiedz
  • 1
@bo-banley Ludzie chcą przestrzegania prawa po latach rządów PiS, a nie wymiany jednej bezczelnej ekipy na drugą, no straszne jak wy się po tym podniesiecie XD
  • Odpowiedz
  • 2
Ludzie chcą przestrzegania prawa po latach rządów PiS


@kvas: tvpis nie przestrzega prawa, mają w dupie ustawę o radiofonii i telewizji, a wy najchętniej byście poczekali 2 lata aż zmiana prezydenta pozwoli cokolwiek odbetonować, a Polacy głosowali m.in za likwidacją tej szczekaczki
  • Odpowiedz
@bo-banley: #!$%@?ć konfę. Bardziej chodzi o to, kto to ocenia, co jest fabryką hejtu, manipulanctwem czy rzetelnymi mediami. Większość?

Bój się Panie Boże, ci osobistości z Rachnoniem, Wildsteinem i resztą barachło, co wtystąpiły na antenie TV Republika to oni w to wszystko wierzyli, co mówili. To jest niepojęte. Ja bym się tych ludzi wstydzuił w komitecie rodzicielskim w jakimś SP, a co dopiero głosować na ich kolegów, żeby rządzilli.
  • Odpowiedz