Wpis z mikrobloga

Wszyscy mają #pokapake (chyba) mam i ja! ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
Moim Mikołajem ryzykantem, który do ostatniego momentu trzymał mnie w niepewności okazał się @SkromnyNick bardzo Ci dziękuje za super paczkę, nie było łatwo co? Ukłony należą się za sam fakt wysłania za granicę co samo w sobie już jest drogie. Paczka dotarła lekko zmęczona podróżą na szczęście prócz czekoladowego mikołaja nie było ofiar. Właśnie delektuje się tym piwkiem 9.1%, mój różowy mówi,że jej nos odetkało po łyku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziękuje w imieniu synka za pluszaka bardzo fajny, naszła mnie myśl czy go jakoś na plecak nie przerobić ale boje się,że coś spartole. Klocki rozbawiły mnie do łez, a zestaw przypraw, sam bym na to nigdy nie wpadł. Usłyszałem, że od dziś gotujemy osobno. No i że bardziej cieszę się z prezentu od obcego Mirka niż narzeczonej ( ͡~ ͜ʖ ͡°) W komentarzu zawartość paczki.
#wykopaka
Gasikfps - Wszyscy mają #pokapake (chyba) mam i ja! (ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง
Moim Mikołajem ryz...

źródło: IMG-20231220-WA0029

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@Gasikfps: Szkoda tylko tego mikołaja ( ͡° ʖ̯ ͡°) Najbardziej bałem się o piwa i świeczkę, ale na szczęście wszystko dojechało w całości :)
Jeszcze raz Zdrowych i Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku dla całej rodzinki! :)
  • Odpowiedz