Wpis z mikrobloga

Beka z odklejeńców wyczopowych którzy masturbują się na wyczopie bo TVP zostało rozpiepszone XD

A jak pis chciał dojechać szczujnię TVN to mało się nie zesrali i zachowywali sie jak te małpy w zoo co w szale rzucają gównem na prawo i lewo XD

oj hipokryci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żeby zaraz jakiś fajnop0lak sie nie zeshał, nie mam TV i nie oglądałem TVP od jakichś 8 lat bo nic tam ciekawego nie ma, tak jak i na TVN zresztą propaganda czy to jednej czy drugiej strony mnie nie interesuje.

#przegryw #bekazlewakow #takaprawda #bekazdebili #tvp
  • 14
  • Odpowiedz
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja Tak jak pan @Piotrp7 powiedział.

TVN, Polsat i inne są prywatnymi interesami więc jak chcą robić propagandę to nikt im nie zabroni.
TVP jest telewizją publiczną finansowaną z budżetu państwa więc powinna być obiektywna i nie wykorzystywana do politycznych celów jakiejkolwiek partii.

W mojej opinii w ogóle nie powinno być takiego tworu jak telewizja czy radio publiczne.
  • Odpowiedz
TVP jest telewizją publiczną finansowaną z budżetu państwa więc powinna być obiektywna i nie wykorzystywana do politycznych celów jakiejkolwiek partii.


@Staraagrafka: zgadzam się w 100% ale pamiętajmy że była wykorzystywana również za rządów Tuska ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiem że to niewygodna prawda, chociażby usunięcie szopki noworocznej która punktowała polityków bez rozgraniczenia czy są z partii obecnie rządzącej czy z opozycji została usunięta za rządów tuska.
  • Odpowiedz
oj hipokryci


@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: bez przesady. Przecież PiS ustawił TVP jako telewizję rządową. Jedyne co musieli zrobić żeby utrzymać kontrolę to wygrać wybory, to nie wina Tuska że nie wygrali.
Ja bardzo żałowałem że 8 lat temu PiS nie zrobił z TVP niezależnej i bezstronnej stacji (bo wcześniej też była stronnicza)
  • Odpowiedz