Wpis z mikrobloga

#4konserwy #konfederacja

Ależ dzisiaj szambo #!$%@?ło na Wykop. (Standardowy cykl o czym za chwilę).
Rozumiem euforię po upadku TVPis - tyle że bardziej bym się cieszył gdyby w TVP trafiła kometa i nie mieliby jak nadawać. Natomiast dzisiaj platfusy wyruchały prawo w każdy możliwy otwór, zrobiły coś za co te same Wykopki wielokrotnie cisnęły PiS (i słusznie!). Najbardziej szczytny cel nie może uświęcać każdych środków.

Jako że Wykopkiem jestem nie od dziś (ani nawet nie od 10 lat) to pamiętam już kilka Wykopowych rozgrzań do czerwoności. Z ostatnich to oczywiście wybuch pandemii i wybuch wojny na Ukrainie.
Ten pierwszy charakteryzował się tym, że co mądrzejszy wrzucał tu wykresy zaraźliwości wirusa i porównania do hiszpanki, że jesteśmy w czarnej dupie bo to co idzie jest bez porównania gorsze, co głupsi - wyzywali tych co ośmielili się wyjść z domu, a nie siedzieć na dupie.
Podczas wybuchu wojny co mądrzejsi wykłócali się co powinno być w plecaku ucieczkowym, a co głupsi wyzywali innych od ruskich onuc.
Dzisiaj widzę to samo. Najwięcej plusów zdobywają komentarze "dziękuję, było warto" "tyle prezentów na święta..."
Skończy się jak zwykle - z ręką w nocniku, bo TVKO będzie tym samym co TVPis (albo bardziej TVN) tylko z innymi mordami. #polityka
  • 13
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Kryspin013 tak, jestem kryptopisiorem. Dzisiaj robiłem lachę Jarkowi, udało mi się wreszcie, bo kolejka chętnych w szeregach PiS jest długa. Miałem pecha, bo był po proteście w TVPis i się nie mył, dodatkowo w tym wieku dużo kukli mu już wypada na jajach, więc jak ściągnąłem mu majty, to się posypało. Ale czego się nie robi dla prezesa, przynajmniej mogłem wziąć kilka na pamiątkę, powieszę sobie nad łóżkiem.

Mam nadzieję, że Cię
  • Odpowiedz
@BaZyL4: No opisz nam na czym polegało wyruchanie prawa, bo #!$%@?ć każdy tutaj umie, ale wskazać co się takiego niewłaściwego stało to niekoniecznie. Póki o na business insider było to ładnie opisane, ale ja czekam aż oświecony wykopek Konfederata nam to tutaj wyłoży zamiast napisać sporo tekstu bez treści. Merytorycznie i konkretnie proszę.
  • Odpowiedz
@BaZyL4 @Kryspin013 masz chorą potrzebę wyzywania każdego komu nie podoba się PO - kryptopisiorem, więc chciałem Cię tylko zaspokoić


@BaZyL4: Nie, jestem po prostu już uczulony na wasz fałszywy symetryzm, którego jedynym efektem jest równanie pisu w górę.

Po prostu dajcie sobie spokój na jakiś czas, bo trochę wychodzicie na głupków. Nie wspominając już o tym, że wypowiadacie się jako zwolennicy #partiamem która nie miała zdania ani w próbie przejęcia tvn
  • Odpowiedz
@BaZyL4: wszyscy prawnicy mówią, że rządząca koalicja wykorzystała lukę prawną stworzoną niechcący przez PiS, ale oświeceni konfederaci (którzy jeszcze wczoraj rzucali się o ospałość nowej władzy w tej sprawie) twierdzą, że wszystko jest nielegalnie. Taki te konfederaty, zawsze pod prąd i niezbyt rozgarnięte¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@BaZyL4 nie masz co strzępić klawiatury, taka prawda etapu, w tle EU uchwaliła przymusową relokację ścieku i norme euro7 a w tle szefu CIA i Mossadu rozprawiają o nowych wojenkach i szwindlach. Teatezyk dla gojów trwa, kto propagandę uprawia na Woronicza. Lemmingami dało się sterować podczas pandemii, podczas wojny i teraz tym bardziej.
  • Odpowiedz
@BaZyL4: Dzięki Bro za ten wpis. Ja też się lokuję w tej senioralnej loży na wykopie. Naszą misją chyba jest uświadamianie młodzieży, że to wszystko już było i powtarza się. Aby pójść do przodu musimy wyrwać się z tego teatrzyka.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kryspin013 nie jesteś w stanie ogarnąć umysłem prostej sytuacji - można nie chcieć pisowskiego TVP, ale nie chcieć też po-wskiego TVP, a zwłaszcza przejmowanego uchwałą sejmu.

Można nie lubić tvnu i jego ciągłej propagandy, ale jednocześnie być przeciwnikiem kneblowania ust mediom

Jesteś zaprogramowany zero-jedynkowo, dla Ciebie są tylko dwie opcje za/przeciw, tak/nie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Yoyek5 niestety, choćby wydawało się, że to bez sensu, trzeba walczyć. Może za 100 lat się odmieni, dla wnuków. Jak nie będziemy walczyć o prawdę - nie odmieni się nigdy. "Prawda sama się obroni" - ale tylko gdy będzie wypowiadana i usłyszana.
  • Odpowiedz
@Kryspin013 nie jesteś w stanie ogarnąć umysłem prostej sytuacji - można nie chcieć pisowskiego TVP, ale nie chcieć też po-wskiego TVP,


@BaZyL4: to ty nie jesteś w stanie skleić że odklejka ko w stronę tego co #!$%@?ł pis w tvp to jest opóźnone samobójstwo, masowo #!$%@? ludzie i praktycznie rozpad koalicji a tym samym powrót pis do władzy.

Myślenie przyczynowo skutkowe u ciebie kuleje więc napisze ci to dosyć prosto. Ludzie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kryspin013 jesteś za głupi by zrozumieć proste zdanie

Można nie lubić tvnu i jego ciągłej propagandy, ale jednocześnie być przeciwnikiem kneblowania ust mediom


To było właśnie o przejmowaniu tvnu. W Twoim wąskim możdżku niepojęte jest by ktoś mógł nie lubić tvnu a jednocześnie go bronić - i o tym było właśnie to zdanie.

Obecny rząd koalicyjny nie ma takiego betonowego elektoratu jaki ma PiS by im durna propaganda na poziomie pisu przeszła
  • Odpowiedz