Wpis z mikrobloga

Hej wszystkim,
Niepopularna opinia. Możecie minusować.

Sienkiewicz w dniu dzisiejszym jest waszym bohaterem. Jesteście dla mnie banda hipokrytów.
Pamięć ameby, zapomnieć o aferze z budka pod ambasada rosyjską.
Innych afer już nawet nie pamiętam dobrze, ale twarz Sienkiewicza się często przewijała.

Więc zamiast robić z niego bohatera, należy stwierdzić, że dobrze zrobił. Zgodnie ze swoimi uprawnieniami.
Ale na litość... Im trzeba patrzeć na łapy, bo tylko mrugnięcie i odwala jakiegoś wała...
#niepopularnaopinia #tvp #sienkiewicz #pis

PS. Nie ogarniam na razie tagowania więc za to też możecie minusować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@alekssiedze na tym pieprzniku od kilku dobrych lat, ale już mnie trafiało czytanie mikro. Teraz nie muszę patrzeć na fame MMA i inne Pato badziewia.
@Variv po jakim czasie znika zielony status? Konto mam z 2 MSC może.
@Sfont_stont aaaa, to nie wiedziałem xD @Staraagrafka czego nie zrozumiałeś.

I bardzo się cieszę, że PiS został zdjęty z władzy. Już wystarczająco nakradli, popsuli.

Ale nie jestem też krótkowzrocznym matolem, żeby twierdzić, że za
  • Odpowiedz
  • 0
PS. Czekam, aż zobaczę mojego ojca i jego minę. To ten najtwardszy elektorat Pisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mr_mx: no cóż, za 4 lata ta sama ekipa będzie gadać teksty typu „jak mogłęm im zaufać”, „zapowiadało się obiecująco, a wyszło jak zwykle”. No może poza politycznymi trolami, ale sporo pożytecznych idiotów będzie płakać.
  • Odpowiedz
  • 0
@Bill_Kilgore: maszerowanie mnie pisowcem uważam za obelgę xD ojciec by się cieszył.
@wioslarz-umyslow hmm, szokujący jest dla mnie ten hura optymizm i robienie że wszystkich bohaterów. PO pięknie rozgrywa PiS, ale to nie powinno ich stawiać w pozycji nieskazitelnych bohaterów narodu...
  • Odpowiedz