Wpis z mikrobloga

I tak się w tym zasranym chlewie żyje. Najpierw #pis srał na praworządność i chciał załatwiać niezałatwialne tematy przez gówno warte, niemające mocy prawnej, uchwały. Potem pobunkrował wszystkie instytucje i dał kadencja na 30 lat i sukcesje na dzieci. A teraz to samo robi platforma starając się nowelizować prawo przez .... gówno warte i niemające mocy prawnej uchwały srając przy tym, tak samo jak PiS, na konstytucje i porządek prawny. Alternatywa? Partia gdzie lider biega po Sejmie z gaśnicą i gasi chanukę. Jedni gorsi od drugi, a trzeci #!$%@? najgorsi. Ha tfu na całą polityczną kastę od PiSu, po PO i przystawki przez Konfederussie. Powiedzcie, czy w innych krajach taki sam chlew czy choć trochę lepiej?

#polityka #bekazprawakow #bekazlewactwa #neuropa #konfederacja #sejm #tvp
  • 4
@ShinpuTokubetsu myślę, że nawet gorszy bo o większe miliony się rozchodzi. Tacy ludzie idą do polityki bo nikt inny nie chce tego robić - komu chce się poświecić życie paradowaniu w gajerku i trosce o Polaków i ten kraj. Tylko komuś kto chce się na tym dorobić, proste.
@ShinpuTokubetsu: ale ty kolego rozumiesz, że nie ma innej opcji dopóki duduś w grze ? Chciałbyś mieć ten obsrany pisowski chlew przez kolejne 1,5roku, tylko dlatego że obecne koalicyjne rozwiązania nie są eleganckie ? Duduś wyleci z pałacu prezydenckiego i mogę ci wręcz obiecać, że legislacja zacznie wyglądać „po bożemu”.
@MAT182: Chłopcze, już niejedną "obietnicę" w życiu widziałem i już widzę jak to zacznie działać "po bożemu". ;) A szczególnie jak ktoś zwraca się do Prezydenta per "duduś". Ha tfu na ciebie i twoją polityczną sektę. Sram na legislacje w postaci uchwał tak jak PiS i PO srają na praworządność.