Wpis z mikrobloga

Wszyscy mają #wykopaka, mam i ja () Moim Mikołajem w tym roku okazał się @Phillippus Paczka dotarła do mnie pod koniec zeszłeog tygodnia, ale dopiero teraz miałem czas się z wami nią podzielić. Mimo, że trochę zamoczona, to zawierała bardzo fajną zawartość. Bardzo spodobała mi się deska, aż szkoda jej używać, by jej nie porysować () Choć wolę drewniane, bo bardzo boję się, że ta ze łątwo się potłucze, to obiecuję, że będę uważać ( ) Kubeczek też bardzo fajny, będzie mi towarzyszył jak będę ogrywał nowego Spider-Mana ʕʔ Książki też w moim guście, bardzo mnie też cieszy, że wybrane były z polecenia mireczka @Phillippus, a nie losowo wybrane z półki z empik ( ͡ ͜ʖ ͡) Słodycze poczekają na lepszy okres po świętach, ale magnes już zajął miejsce na lodówce obok innego kupionego na lotnisku w Londynie (jedyny jaki mam, więc ten też jest teraz równie cenny ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Piwko wypiję w urodziny (bo też mam niedługo ( ͡ ͜ʖ ͡) ). I doceniam za kreatywność z memem, bardzo się uśmiałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cieplutko dziękuję i życzę Wesołych Świąt mirku! ( ͡ ͜ʖ ͡)

#pokazpake #wykopake
AtlantyQ - Wszyscy mają #wykopaka, mam i ja ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ Moim Mikołajem w tym roku okazał...

źródło: IMG_20231215_201848

Pobierz
  • 3