Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: „niech zgadnę”
Huia zgjadłeś jak zawsze
#!$%@? z Braunem i tym jego
„Szczęść Boże,Polska potrzebuje broni atomowej”
Wiem ze chciałeś nie dobrze a wyszło jak zawsze
@mecenassrenas: Badania naukowe udowodniły, że największy IQ mają osoby Centro Prawicowe, Po nich 2 miejsce mają osoby Centro Lewicowe. A Potem dalej reszta tłuszczy. Centrum po prostu jest najinteligentniejszą częścią społeczeństwa. NAtomiast fundamentaliści z obu stron zawsze się plują do każdego i szykanują.
@Kryspin013: Nie wiem kim jest autor, i co gorsza nie śledzę jego wpisów. Są po prostu ludzie którzy mają dosyć wojny konfy z lewicą, a ja wręcz uważam że te dwie skrajne partie powinny się rozpaść. Co do kopisu to tak jak teraz rząd Donalda ma być lekarstwem na Jarka, tak Jarkowy rząd miał być lekarstwem na rząd Donalda. I tak się to kręci. Niestety, najsensowniej zapowiada się teraz partia Szymona
@przemyslaw-maczka: o widzisz, a ja sobie oznaczam pokemony wykopowe ich własnymi komentarzami by ewentualnie potem wiedzieć czy jest sens w ogóle z kimś wchodzić w dyskusję.

Co do kopisu to tak jak teraz rząd Donalda ma być lekarstwem na Jarka, tak Jarkowy rząd miał być lekarstwem na rząd Donalda.


Symetryzm mocno. Z KO jest masa problemów ale wpis jak ten OPa tylko spłaszcza problem i działa na korzyść PiSu równając ich
@Kryspin013:

o widzisz, a ja sobie oznaczam pokemony wykopowe ich własnymi komentarzami by ewentualnie potem wiedzieć czy jest sens w ogóle z kimś wchodzić w dyskusję.


To słabo, bo ludzie się zmieniają.

Symetryzm mocno. Z KO jest masa problemów ale wpis jak ten OPa tylko spłaszcza problem i działa na korzyść PiSu równając ich w górę.


Ja tylko mówię dlaczego pis został wybrany, a nie jakie były tego skutki. Problemem pisu
To słabo, bo ludzie się zmieniają.


@przemyslaw-maczka: tak, ale rzadko.

Jasne, tylko skrajności mają to do siebie że bardziej robią show aniżeli próbują polepszyć komuś byt.


@przemyslaw-maczka: Nope, "antysystemowe" partie tak mają.

Lewica to samo.


@przemyslaw-maczka: Lewica dostała ministra pracy. Zobaczymy jak sobie poradzą.

Nie tak sobie konfę wyobrażałem.


@przemyslaw-maczka: To musiałeś bardzo unikać jakich wiadomości o konfie, a szczególnie braunistach bo to nie jest tego typu pierwszy