Wpis z mikrobloga

Luźny wpis podsumowujący akcję grupowych zakupów Alexnadria Fragrances z UK.
Skrzyknęliśmy się tutaj miesiąc temu w 9 osób i zamówiliśmy w efekcie 22 flakony. Dzisiaj odebrałem wielką paczkę, podzieliłem łupy i posłałem do właścicieli.
Mam nadzieję, że każdy będzie tak zadowolony ze swoich zakupów, jak zadowolony jestem ja!
Zaszalałem i po pewnym researchu kupiłem kilka flaszek na blinda (Jack, Nefarious, Thre, Ete Sauvage Elixir) i pierwsze wrażenie jest zdecydowanie pozytywne. Nie znam wszystkich klonowanych oryginałów, więc nie wiem czy są równie wierne jak np. Black Panther (i kilka innych), którą trudno byłoby mi odróżnić od Tygara, ale wszystkie moje strzały trzymają wysoki poziom. Pobrałem za pozwoleniem również myto w postaci psika z paru flakonów kupionych przez innych Mirków - pachnie to dobrze, fajne rzeczy powybieraliście, ciekawe jak Wam siądzie. Mam nadzieję, że podzielicie się tu opiniami, może i ja skrobnę jakąś głębszą impresję jak będą pytania :) Również ciekawy jestem opinii kilku osób, które w ostatnich dniach/tygodniach brały ode mnie jakieś odlewki - w tym z moich starych flakonów Alexandrii. Nie będę wywoływał do tablicy oznaczaniem, ale zachęcam do zabrania głosu!
Dziękuję za zaufanie i bezproblemową akcję :)
#perfumy
tangofever - Luźny wpis podsumowujący akcję grupowych zakupów Alexnadria Fragrances z...

źródło: IMG_20231219_135358

Pobierz
  • 7
@Zabi96 na Black Friday było -20% na www i tam koszt wysyłki na pewnej wysokości się zamraża i już nie rośnie w miarę powiększania zamówienia. My dostaliśmy -25%, ale dowalili drastycznie większy ship. Mimo twardych negocjacji to była ich ostateczna oferta już nie do ruszenia