Wpis z mikrobloga

  • 1
@G06DbT: tak mi sie przypomniało, że ostatnio somsiadka mi mówiła, że nasz pies udusił kure somsiada. Po rozmowie z somsiadem którego kura odeszła do krainy wiecznych łowów powiedział, że naszego psa tam nie widział tylko jej. Kłamliwa szmata :/
  • 1
@G06DbT: nie no po prostu ograniczam kontakty i tyle. Już wcześniej wiedziałem, że sa jebnięci. Nie wiedziałem tylko, że aż tak. Nie wiem czego sie spodziewali. somsiad od kury jest u mnie ze dwa razy w tygodniu i od razu powiedział, że kłamią. Jakby potwierdził, że nasz pies tam był to bym zwyczajnie zapłacił za kure i po sprawie
  • 0
@szzzzzz: u mnie tez juz tak ciepełko to nie jest i pada deszcz średnio co drugi dzień. Jak na polskie warunki to nadal w uj ciepło, ale jak dla mnie i lokalsów to zimno już
  • 0
@szzzzzz: tak ci się zdaje. Jak większośc roku jest 30+ i nagle robi sie 15-16 to serio zimno jest. Pewnie nie raz widziałaś na filmach jak w LA ludzie poubierani w kurtki, czapki wełniane i te sprawy. U mnie jest taki sam klimat.
To sie tylko wydaje, że ciepło jest, gdy sobie w środku zimy przylecisz z północy Europy
@szzzzzz: no ja rozumiem, ale inaczej bys odczuwała te 16 mieszkając cały rok w takim miejscu.
Mieszkając w azji przeczytałem, że w Tajlandii (na północy szczególnie) czasem temperatura raz na kilka lat potrafi spaść poniżej 20. Do 17 około i ludzie trfiaja do szpitala z oznakami wyziębienia. Śmieszyło mnie to do momentu az sam nie pomieszkałem tam kilka lat i przyszedł tajfun. Temperatura w ciagu doby z 35+ zrobiła się 21.