Wpis z mikrobloga

  • 1
@niewiempoco: też mam pewne zastrzeżenia, ale czegoś porównywalnego do tvpis nie było od czasów komuny, tv platforma jak to określił to głównie TVN, prywatną stacja i mogą sobie robić co zechcą. A mnie boli, że nasze pieniądze, w miliardach są wywalane na te bagno tvpis
@mikasio_: Nie tylko Ciebie to dobija i poraża. Człowiek nie wyobrażał sobie że na własne oczy zobaczy media rodem z lat 30 w Niemczech czy PRL z lat 70. Ale ówczesna opozycja miała czas aby to ogarnąć i przygotować się na ten dzień, a wygląda to na amatorkę..

Póki co Banaś z NIK dołączył do uderzenia i wytoczył działa wnioskiem do prokuratury. Może to będzie ukrytym ciosem...
  • 1
@niewiempoco: Ogólnie jak antypisowski jestem tak nie mam złudnych nadziei, że wiele się zmieni. To co jest, to jest pod publiczkę. Komisja o 10 popitoliła o 10 pół godziny i nara, do piątku. Pamiętam dobrze poprzednie rządy PO, nie było tez za wesoło, może nie w takiej skali jak PiS, ale też myśleli tylko o swoim interesie. Tematów jest mnóstwo, poważniejszych a oni się biorą np. Za invitro, wybory kopertowe za
  • 1
@niewiempoco: Rozumiesz? Miał być strzał, jazda z urwami, szybkie rozliczenie, a co mamy? Dalsze, zwiększone rozdawnictwo, tematy zastępcze, showmana na tronie, który hehe ma fajnie ripostować i start od wiatraków, stref dla bogaczy i ich bryk w Warszawie, które rozejdzie się po innych miastach etc. Ludzie się zachłysnęli zmianą i myślą, że będzie dobrze ale nie pamiętają, że PO to nowocześniejsze PIS. A straty jakich PiS dokonał nie da rady realnie
@mikasio_: Wiesz.. moim zdaniem to ten rząd się nie utrzyma. Większość świata obecnie się radykalizuje i skręca na prawo, to nie jest dobry czas na te wszystkie ministry ds. równości i inne aktywiszcza.

Ten rząd nie widzi prawdziwych nastrojów społecznych i nadal zdaje się żyć na osiedlu w Wilanowie i rzadko go opuszczać. To nie potrwa niestety długo. Ale to nie czas i miejsce na takie dyskusję. Pozdrawiam :)