Wpis z mikrobloga

Właśnie rozmawiałem z konsultantem na infolinii od hp bo gwarancja druakrki

przestala drukowac w momencie, co sie okazalo uzywamy swoich tonerow a drukarka miala zablokowana komunikacje do microsoftu i się zablokowała XD

i typ mi proponuje ink+ gdzie za 100 stron wydrukowanyc hzapłacę 30zł XD

I mi mówi że jak nie podepnę ją do konta i nie odblokuje portów do microsoftu to zablokuje sie za jakiś czas znowu.

#!$%@? te subskrypcje wszędzie..

ale miły pan ukrainiec koniec końców ogarnął i pozyczyl wesolych swait

#it #hp
  • 6
@Rasteris: to jest #!$%@?, przypisana miała adres i nagle zonk nie działa i ci nie powie dlaczego, dosłownie było napsiane skontaktuj się z HP XDD

A potem gość mi mówi że jak zablokuje hp web service czy na portach czy w drukarce i nie prześle "ILOŚCI DRUKOWANYCH STRON" to blokuje się, ich cennik bo mi pokazał to 100 stron miesięcznie za 30zł XD od 4,99 PLN za 10 stron miesięcznie,

Ogólnie
@PiersiowkaPelnaZiol: za 60 groszy to mam wydruk w punkcie na ich tonerze i papierze. A HP jedzie już tylko na opinii. Mieli dobry sprzęt biurowy, ale jak weszli w atramentowe domowe to już tylko zjazd w dół z kombinacjami. Zapychające się zbiorniki na tusz, blokowanie zamienników, tusz tyle co drukarka kosztuje. Upierdliwe oprogramowanie. Poszli w model biznesowy - sprzedajemy drukarkę poniżej kosztów, ale z nawiązką odbijemy to sobie na eksploatacji. Co