Wpis z mikrobloga

  • 18
@TheOneWhoKnocks: no ja to wspominam tak, że burmistrz mojej gminy zablokował dostęp poczcie polskiej do danych których nie powinna posiąść bo nie jest od organizacji wyborów. Nie było żadnego prawa które by dawało jej takie uprawnienia. O jakich działaniach mówisz?
  • Odpowiedz
@twoj_starrry: @TheOneWhoKnocks wiem że to nie trafi do łba który jest przesiąknięty tvpisowską propagandą, ale to przecież pis nie zorganizował normalnych wybór po czym próbował zrobić kopertowe ale przez swoją nieudolność robili to jak zwykle zbyt późnie nie było możliwości dochować wszystkich terminów. Na dodatek wiedząc jak bardzo #!$%@? zaczęli bezpośrednio łamać prawo poprzez wydawanie decyzji i nakazów bez podstawy prawnej.
  • Odpowiedz
Czemu PiSowcy nie skazali Trzaskowskiego i Błońskiej


@twoj_starrry: Z tego samego powodu dla którego nikt z PO nie skaże polityków głównego nurtu z PIS.

Dziesiątki lat mijają a naiwniacy dalej myślą że PO i PIS to jacyś wrogowie xD
  • Odpowiedz
  • 4
@yaah no zobaczymy ¯_(ツ)_/¯, rozliczenie pisowców to jedna z głownych obietnic na fali której koalicja wygrala wybory.

Ta obietnica jest nośna medialnie no i praktycznie bezkosztowa w porownaniu do innych ( ͡~ ͜ʖ ͡°). Mysle ze jakies skazania beda. Jesli sie myle to ci przyznam racje i zwroce honor
  • Odpowiedz