Wpis z mikrobloga

  • 2
@Mlodyhydrant Fame mma i treningi go uratowały? Po furaniu nie odczuwał tego jak na trzeźwo, więc jeśli dalej nie leci, a za kilkanaście miesięcy będzie miał kilkanaście/kilkadziesiąt pozwów od dziewczyn, bo je obmacuje na filmach, całuje, namawia podprogowo do różnych rzeczy i psychologicznie (nie napiszę nawet, że psychicznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) je tyra, to chłop nie wytrzyma tego. Tak jak mówię, życzę mu, żeby się nie wychuśtał,
  • Odpowiedz
  • 0
@WhiskeyIHaze czy sprawy o charakterze seksualnym mają w ogóle jakiś okres przedawnienia? Kojarzyłem, że nie, ale nawet jak tak nie jest, to ktoś bardziej ogarnięty im wspomni o ewentualnym odszkodowaniu.
Tam się przewijają setki ludzi, a niech to zgłosi z 20 to naprawdę przejebka
  • Odpowiedz
czy sprawy o charakterze seksualnym mają w ogóle jakiś okres przedawnienia?


@testoviron17: nie wiem.

Ale nawet jeśli i nie zostanie dojechany prawnie to będzie na niego robiona nagonka jaka jest teraz na baxtona czy xayo. Według mnie on nie ma takiej psychy jak wyżej wymienieni i mocno go to dotknie.
  • Odpowiedz
  • 0
@WhiskeyIHaze dokładnie, ziomku. Oni, przynajmniej tym momencie mają "swoich" ludzi i społeczność. Pasut jest traktowany jako komik, a nie autorytet dla tych ludzi co go oglądają. Prędzej by stanęli za Czarkiem, który stara się działać na ich kanale, chociaż go nie oglądam na bieżąco, a Pasut kojarzy mi się z ziomkiem, który kozak po wąsie, a na drugi dzień leży jak padlina i boi się drzwi otworzyć.

#!$%@? z tym, dobrze gadasz.
  • Odpowiedz
Oni, przynajmniej tym momencie mają "swoich" ludzi i społeczność.


@testoviron17: do czasu aż fagata zrobi zwyrolowi 0:5 w dirty 90's street boxing (żeby czasem się do niej za bardzo nie przytulał) i ten pójdzie w las ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz