Wpis z mikrobloga

Siemano Mirki - kupiłem na święta mamie ekspres automatyczny żeby mogła sobie robić i wypić porządną kawkę. Chciałbym zamówić też kilka dobrych kaw ziarnistych do testowania.

Polecacie jakąś dobrą palarnię skąd można zamówić, a najlepiej jak polecicie konkretnie kilka dobrych kaw, które na start można spróbować - np. trzy wasze ulubione.

Raczej na początek kilka opakowań 100g lub 250g. Pite będzie zarówno klasyczne espresso czy americano jak wszelkie mleczne cappuccino, latte, etc. więc jest pole do popisu.

Dzięki.

#kawa #ekspres #ekspresdokawy #kawatime #zakupy
ffallen - Siemano Mirki - kupiłem na święta mamie ekspres automatyczny żeby mogła sob...

źródło: 1

Pobierz
  • 6
@ffallen: Od jakoś roku piję właściwie tylko Hayb wybierając różne blendy https://haybcoffee.pl/ najbardziej podeszły mi Black Espresso (najbardziej klasyczny), Peru Cajamarca i Brazylia+Fazenda Barinas ale spokojnie każdy znajdzie coś dla siebie bo ofertę mają szeroką. Mają też fajne zestawy kilku blendów w małych opakowaniach idealne na właśnie taką okazję

Etno Cafe też ma całkiem dobre kawy ale pijam rzadziej bo jednak hayb mi podchodzi bardziej