Wpis z mikrobloga

#gothic Wziąłem się za czas zapłaty 1.5 i wszystko działa jak należy, tylko po kliknięciu ekranu z atrybutami/misjami itd. mam taki widok, nie wiem jak wy, ale ja tu prawie nic nie widzę. To tak ma być, czy to u mnie coś się zepsuło?
okradzione - #gothic Wziąłem się za czas zapłaty 1.5 i wszystko działa jak należy, ty...

źródło: sadasda

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • 1
@Serpentens: No to nie najlepszy prognostyk, ale mam ochotę na jakiegoś moda i spróbuję. Przeszedłem Odyseje bez uniona, więc ten mod mi nie straszny ;d. A to co wyżej to przeinstalowanie to naprawia, możliwe, że jakiś plik z innego moda to psuł.
  • Odpowiedz
  • 2
@typbezkasy95: Mogłem mieć powgrywane jeszcze ze starego moda. Wyczyściłem wszystko, zainstalowałem od zera i teraz śmiga dobrze, przynajmniej na tyle na ile właczyłem, bo grać zaczynam jutro
  • Odpowiedz
@Wimix21: Oczywiście, że zrobię, bo to ma być przykład, że da się poprawić najbardziej zbugowany mod na świecie do Gothica w jak najmniejszym gronie - czasowo ile to wyszło będzie można zobaczyć po commitach. Czasami mi się chce, a czasami nie (wtedy przestoje nawet po 3 miesiące), ja bym to i tak traktował jako ciekawostkę, skoro można grać w 1.5. Mod nie jest rewelacyjny, a 2.0 nie będzie rewolucją, idea poprawy
  • Odpowiedz