Wpis z mikrobloga

Mireczki powiedzcie proszę, mam do wydania 1300 cebulionów, w niedalekiej okolicy mogę zakupić laptopa z takimi parametrami:

HP Laptop 15s-eq2016nw
Procesor: AMD Ryzen™ 7 5700U (taktowanie maks. 4,3 GHz w trybie Boost, 8 MB pamięci podręcznej L3, 8 rdzeni, 16 wątków)
Pamięć RAM: 16 GB pamięci DDR4-3200 MHz RAM (2 × 8 GB)
Karta graficzna: AMD Radeon™
Dysk twardy: SSD 512 GB PCIe® NVMe™ M.2
Ekran: FHD (1920 × 1080) IPS o przekątnej 39,6 cm (15,6″), z mikrokrawędziami i powłoką antyrefleksyjną, 250 nitów, 45% NTSC

Czy w tym budżecie jest szansa że mogę cokolwiek lepszego znaleźć?

Zastosowanie to internet, netflix, yt, czasami worms armagedon czy cs 1.6
Dziękuje za porady.
#kiciochpyta #komputery #laptopy #windows #swieta
  • 7
@bird71 w szczytowych momentach można było kupić takie po ~900 zł.

To budżetowy sprzęt z przeciętnym ekranem, dźwiękiem, jakością. Plastików, ale komponentowo i wydajnościowo spoko. Zdecydowanie warty tych pieniędzy,
  • 0
@Gajwer2: @majk3l @vries I we wszystkim się zgadzam, wykonanie to dramat - jakość plastików itp.
Najbardziej wkruwia mnie ta mało widoczna klawiatura, naklejki już kupione.
Aczkolwiek wydajnościowo torpeda - zapomniałem napisać że przesiadłem się z della e5440 także jest moc.
Zastanawia mnie tylko czy temp procka sięgające momentami po 85C stopni to normalka, ale patrząc po wątkach na reddicie to chyba nie mam czym się przejmować
temp procka sięgające momentami po 85C stopni to normalka, ale patrząc po wątkach na reddicie to chyba nie mam czym się przejmować


@bird71: tak, norma. Można oczywiście wymienić pastę na jakiś PTM7950, ale skoro to norma to też bez spiny.