Wpis z mikrobloga

#famemma #warsawshore
Wojciech Gola(s) zawsze wyróżniał się na tle współtowarzyszy, współbiesiadników pozytywnie. Uchodził za tego mądrzejszego i bardziej cywilizowaneho. Mozna było odnieść wrażenie, ze ma na siebie jakiś pomysł i, ze przyszedł tam po potrzebny fame. Niestety nawet jego 24/7 odużonym kamratom nie umknęło, że jest dokładnie tym za kogo ma go Wykop. Chłopaczkiem, który dużo zrobi żeby być akceptowanym.
Wojciech ( mimo tego, że wzbudzał zainteresowanie płci przeciwnej ) nie dymał za bardzo po kiblach w klubach. Może się zdażyło ale to nie był na pewno ten poziom co np. NAGANIACZ damksi bokser, kumpel Ozdóbki swoją drogą- Paweł Cattaneo.
Jednak Wojciech postanowił zanurzyć swojego włodarza w niejakiej Małej Ani- koleżanki z domu WS z którą zresztą miał całkiem przyjacielskie relacje.
Czas prysł gdy spotkał na jakiejś imprezie w klubie koleżankę z Poznania i ona ( trudno się dziwić) była przerażona poziomem prezentowanym przez nowych kolegów i koleżanek Wojktka
Wojciech powiedział jej na to " daj spokój oni to patologia " xDxD .
Doszło to do Małej Ani i przez pół odcinka było uciechy co nie miara z ryków #!$%@? Ani wrzeszczącej " RUCHAŁEŚ MNIE A TERAZ PATOLOGIA !!! KUWAAAA TATO SLYSZALES TOOO CO ON POWIEDZIAŁ!!!! MYSLI ZE JEST LEPSZY!!! RUCHAŁ MNIE A TERAZ PATOLOFLGIAAAA".
Fajny to był odcinek, nie powiem xD taki to ancymonek.
  • 16
@NaNicTo Byłem wtedy w Łebie jak kręcili WS Summer Camp, w euphorii była impreza na otwarcie tego całego eventu, mała Anka latała za biseksem jak pies za suką a ja sobie z ptysiem gadałem xd bo graliśmy trochę w Csa wtedy, za dużo z tejże imprezy nie pamiętam to wam nie pomogę, tak się wpadłem pochwalić xD
  • 0
@Pitaq: Dziękuję, zawsze się zastanawiałam po co i dlaczego ktoś chodzi na te imprezy z nimi i już wiem- pogadać z Ptysiem o CS brzmi sensownie. Właśnie, on pomimo dziwnej relacji z tą patuską Klaudią byłb chyba tym najbardziej cywilizowanym xD
@NaNicTo miałem wtedy 17 lat, były wejściówki za darmo na plaży rozdawane, wakacje i impreza za darmo to brzmiało jak dobry plan xD połowy tego co było w euforii wtedy nie pokazali w WS, specjalnie oglądałem czy gdzieś się nie przewinąłem na nagraniu a z ptysiem to się zgadalismy wcześniej na grupie steam, pisał że będą kręcić w Łebie ale nie napisał terminu i tak się złożyło że w tym samym czasie