Wpis z mikrobloga

Krótkie podsumowanie najważniejszych informacji z ostatnich streamów dla osób, które mogły coś przegapić. Wołam naczelnego napastnika z wykopowej drużyny: @LisekChytrusek666
Żeby mnie nie oskarżono o stalking to zaznaczam, że wszystkie informacje pochodzą ze streama.
Zacznijmy od aktualnie najgrubszego tematu, czyli Brata Sylwka.
- jakoś miesiąc temu, gdy Helga i Ciapek awanturowali się z Bystrzakiem o taxi i kasę (myśleli, że wszystkie donejty od Testowa Nazwa to Sylwek i dali się podpuścić) wpadł donejt, czy nie boją się, że wpadnie Dawid i ich wyjaśni. Na to ciapek odpowiedział "jak wpadnie jak Dawid siedzi, debilu". Z miejsca uruchomił się na czacie bystrzak bluzgający Ciapka od narkomanów i że ciapek sam nie wie, co #!$%@?.
- podczas budowy domku, jak była największa spina między kaczorem i bystrzakiem, kaczor rzucił do bystrzaka "poczekaj #!$%@? aż dawid wyjdzie, to zobaczysz" co sugeruje, że to nie pierwsze wakacje brata Bystrzaka w ZK
- wczoraj jak wjechały donejty dotyczące tej sprawy, to bystrzak z automatu wyciszył mikrofon i zaczął drzeć morde na kaczora, że ma nic na ten temat nie mówić. Jak włączył mikrofon, to jeszcze było słychać jak mówi "bo sobie tego nie życzy". Temat jest więc bardzo gruby, bo nawet jak wjeżdzają mocne donejty, to najwyżej są skipowane, a tutaj reakcja była bardzo mocna.
- jak wjeżdzały donejty na temat brata Bystrzaka, to nawet jeśli w ogóle nie były komentowane i temat przepadał, to po kilku sekundach Bystrzak wpadał z bluzgami na czat i banował wszystkie wpisy, które tego tematu dotyczyły
Helga i Ciapek:
- Ojciec Ciapka to Staszek, Matka Wieśka. Staszek bił Wieśkę, ale według Helgi Wieśka również nie była/jest super osobą.
- Ciapek 19stego grudnia ma iść do więzienia
- Ciapek jest zazdrosny o Magdę, bo przespała się "z trzema menelami" "za papierosa". Wspomniani menele ją następnie pobili. Magda nie uważa tego za zdradę, bo "kocha ciapka".
- Ciapek pojechał na widzenie do Córki będąc pod wpływem (chyba padło, że nafurany) i teraz mogą mieć z tego tytułu spore problemy według Magdy
- Ciapek był bity od dziecka, miał różne kończyny kilkukrotnie złamane oraz wgniecioną czaszkę
- Magda nie może wybaczyć Ciapkowi, że ten zwyzywał jakiegoś "Milanka", który ma trzy latka. Jak mu to wykrzykiwała, to bardzo płakała.
- Ciapek nie ma wody ani prądu w domu, oraz nie myje się tygodniami.
Komentarz z mojej strony dotyczący tej pary: oczywiście obydwoje są skrajnymi patolami, ale po ciapku widać, że jak się odpali, to ma potem jakieś wyrzuty sumienia. Wczoraj się łasił do Magdy, potrafi być czuły i jak ta płacze, to ją pociesza. Ma jakieś tam odruchy i resztki empatii. Magda natomiast zachowuje się jak skrajny psychopata. Zero wyrzutów sumienia, skruchy, czy przeprosin. Jak wczoraj tajfun się tak rozryczał, to nie dość, że się wypierała swojego ataku, to na koniec po prostu zapytała "czy ma papierosa" xD z tej dwójki zdecydowanie Magda jest gorsza
#bystrzaktv
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lagomorph: Wyjaśnisz mi o co chodzi w ostatniej części ostatniego podpunktu, a mianowicie "jak wczoraj tajfun się tak rozryczał"? Nie oglądałem i nie znam zbytnio okoliczności. Co się po krótce stało?

EDIT: Przeczytałem twój poprzedni post, bardzo chciałbym zobaczyć z tego shota.
  • Odpowiedz
@lagomorph: nie wspomniałeś o najważniejszym to znaczy:
- Slabiutkiej podobno dyspocyzji pana Lesława Esty Legwana. Magda z ciapkiem mówili że nie otwiera drzwi nawet opiece i nie widziano go od dawno pod sklepem z kolegami żulami. Oby to nie był początek padochu Leszka bo wiadomo jak jest Esta to 80% donejtów na niego/o nim leci i show robi pierwszorzędne
  • Odpowiedz
@lagomorph: na Fb było zdjęcie dziewczyny Dawida z opisem "czekamy". Wiadomo, że siedzi, żadna tajemnica.

Jazda po pijaku, klasyk w tej "ekipie". Ślepy wychodził i wracał do pierdla z tego samego powodu zawsze. Teraz podobno się zmienił.

Leszka już nie zobaczymy na strimie, zapomnijcie, że Baron go weźmie. Na typowy strim z Legwanem czyli donejty vs jego złote reakcje, przez które wpadło tyle siana. "Bo teraz zima a on starszy" xD Śmiechu warte, boi się, że mu Lesiu wyciągnie kopyta i pójdzie to w
  • Odpowiedz