Wpis z mikrobloga

Siemanko, lekko się połamałem i muszę siedzieć w chacie i idealnie wyskoczyła mi na YouTube reklama Xboxa Series S za 999 zł z gamepassem na 3 miesiące i pomyślałem że kupię sobie na okres w którym muszę wegetować. Teraz takie pytanie, w pokoju nie posiadam telewizora tylko monitor od komputera, dość leciwy Benq G2220HD z wejściem VGA i tutaj moje pytanie czy kupując przejściówkę, czy tam ewentualnie taki kabel który z jednej strony ma HDMI a z drugiej VGA (o ile takie istnieją) to czy będzie taka konsola chodzić i będzie można normalnie grać?. Sama konsola wiem że jest budżetowym rozwiązaniem, monitor leciwy na którym pewnie jakość będzie leżeć, a dodatkowo przez przejściówki będzie jeszcze gorsza jakość, ale to nic, nie jestem jakimś wielkim miłośnikiem gier więc mogę te gorszą jakość zaakceptować. Przynajmniej do momentu gdy kupię nowy monitor w okolicy maja. Z racji że ja mało się takimi rzeczami jak konsole itp. interesuję to po prostu zainteresowało mnie czy to nie będzie jakiś zbyt duży przeskok technologiczny czy coś w stylu przez co konsola uzna że nie chce współpracować z takim monitorem. Bo wtedy musiałbym zwrócić konsole.
#xbox #gaming #xboxseriess #monitor #monitory #gry
  • 9
  • Odpowiedz
@6l4ck: Jak tylko chwilowo, to nie lepiej byłoby kupić na 3 miesiące gamepassa (np. z tanigamepass.pl czy jakoś tak ta stronka się nazywa), do tego pada od xboxa (za 200 zł idzie wyrwać) i grać przez chmurę? Tylko tutaj musiałby się ktoś wypowiedzieć, jak to faktycznie wygląda.
  • Odpowiedz
  • 0
@Krs90: Kiedyś próbowałem grać przez chmurę w coś na moim komputerze bo jest rzeczywiście stary (mniej więcej tak jak monitor) i strasznie się zacinało, pewnie przez internet.
  • Odpowiedz
@6l4ck: w sumie to i tak więcej niż na playstation. No ale jak dasz HDMI na VGA to dzwięku niet, chyba, że ogarniesz taką przejściówkę co to jeszcze ma wyjście audio, chyba takie są
  • Odpowiedz
@6l4ck: prawie tyle samo zapłacisz za te przejściówki co za tani monitor, czy tani tv... Od 350zł w zwykłym sklepie masz jakieś AOC z 4ms, jak pójdziesz w używki to wyjdzie tyle co przejściówki. Na allegro w okolicach 100zł ogarniesz. Przemyśl to :)

Chmura jest spoko, ale jako dodatek, bo np. jak wyszedł Starfield to czekało się po godzinę w kolejce.
  • Odpowiedz
@6l4ck: Przez przejściówkę będzie działać ale zobacz na OLX czy nie masz w okolicy jakiegoś większego TV czy monitora z HDMI za grosze. Czasami za 100-150zł da się wyrwać
  • Odpowiedz