Wpis z mikrobloga

Do dzisiaj trudno mi ogarnąć, że to nie jest reprezentacja gminy żydowskiej tylko jakiejś sekty z centralą w Rosji z rabinem, który uważa, że Żydzi i goje to dwa gatunki ludzi. Co więcej w 20 leciu międzywojennym ta sekta Chabad Lubawicz była zakazana, ale Lech Kaczyński (XDDDDDDD) cofnął ten zakaz i teraz robią co chcą.

#sejm #zydzi #braun #bekazlewactwa #braun #heheszki
Luminarz_Osobisty - Do dzisiaj trudno mi ogarnąć, że to nie jest reprezentacja gminy ...

źródło: GBLxs06XwAASZvB

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@Luminarz_Osobisty: no, to jest najlepsze, zadne media sie nie zajaknely o tym ze to nie sa zadni zydzi tylko "zydzi", przeciez oni nawet jak maja konta spolecznosciowe to podaja nazwe tej organizacji

a prezydent ich przyjmuje jakby byli "zydami polski" XD jakby pastora chojeckiego z lublina przyjmowal jako przedstawiciela protestantow w polsce XD
  • Odpowiedz
@Luminarz_Osobisty: a tak wogle to

Chabad-Lubawicz zachęca osoby o żydowskich korzeniach, ale nieposiadające żydowskiej matki, do konwersji na judaizm.

juz to powinno dawac do myslenia kto moze do nich dolaczyc i jak ich szanuja inne odlamy zydowskie
  • Odpowiedz
@Luminarz_Osobisty: Wywodzą się z Rosji (jak spora część chasydów), ale swoją główną siedzibę mają w Stanach Zjednoczonych w Nowym Jorku i to stamtąd sterują całą organizacją. Oficjalnie nie mają swojego lidera, bo ostatni uznawany przez wszystkich to właśnie ten mosiek na fotografii, a co jeszcze dziwniejsze to część jego zwolenników uważa go za mesjasza nawet pomimo jego śmierci i wierzą, że albo się ukrywa, albo wróci.
  • Odpowiedz
@sinls: bo mam mózg i nie kupuje takich bajeczek. A wyżej masz linka, że nawet sprawę chcą mu założyć (moim zdaniem przesada, ale to już niech prokuratur i sąd oceniają)
  • Odpowiedz
@Yahoo_:

bo mam mózg i nie kupuje


bo masz mózg i go nie używasz, bo lecisz typowo - chłopski rozum i argumentum ad wydajemisizmum xdddd przestań się ośmieszać.
  • Odpowiedz