Wpis z mikrobloga

W tym roku moim wspaniałym Mikołajem okazał się być @bober234
Paka przyszła do mnie 2 dni temu, ale miałem taką ilość różnych zadań, że nawet mało co dotykałem komputera.

Teraz na szczęście mogę się już na spokojnie podzielić wrażeniami :) Raz jeszcze drogi Panie Bobrze chciałbym podziękować za super pakę :) Po rozpakowaniu w pierwszym momencie nie wiedziałem do czego jest ten elektroniczny przyrząd, ale i tak od razu wiedziałem, że mi się przyda. Tak już mam xD Jednak po bliższym przyjrzeniu się, zakapowałem, że jest to kontroler wilgotności i temperatury, który się świetnie sprawdzi w suszarni o której wspominałem w opisie :) (żeby mi jutro policja na chatę nie wpadła, to może sprecyzuję szerszemu gronu, że chodzi o suszarnię do drewna xD) Drugim prezentem do którego się dorwałem był młotek. Przyznam szczerze, że nigdy takowego nie widziałem, ale bardzo mi się spodobał. Aż mi trochę szkoda brać go do warsztatu xD No, a czy będzie przydatny? Oczywiście! w końcu bez młota to nie robota ;)

Kolejne były kubki. Mój mi się bardzo podoba, będzie z niego pite ;) A moja żona kazała bardzo podziękować za kubeczek dla niej. Zrobiło jej się bardzo miło :) No i moje pieski też dziękują za smakołyki :)

Rick już spogląda na mnie z obudowy komputera, gdy piszę ten wpis :)
Fajny pomysł z listem i zdjęciami z Twoich walk z wydrukiem 3d na pendrive. Dziękuję też za drukowany upominek oraz życzę wytrwałości w drukowaniu, bo mi jej z czasem zabrakło :D

Podsumowując, paka bardzo trafiona i serdecznie dziękuję. Życzę Tobie i Twojej rodzinie zdrowych i wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku! :)

Tego samego życzę całej ekipie wykopaki oraz wszystkim Mirkom i Mirabelkom którzy w tym okresie sprawiają, że człowiek co chwilę chce wchodzić na tag by poczytać co tam ciekawego się dzieje :)

#wykopaka #pokapake
Harold - W tym roku moim wspaniałym Mikołajem okazał się być @bober234
Paka przyszła ...

źródło: wykopaka2023

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz