Wpis z mikrobloga

A czy o nie jest tak, że wyborcy PiSu nie powinni od nowego roku pobierać tuskowego 800+? Przecież od kiedy 500+ jest to zawsze mówili: "plujesz na PiS a 500+ bierzesz hipokryto!"

#polityka #bekazpisu
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hafahafa: Można by puścić taką plotkę na świątecznych spotkaniach z rodzinami że ci którzy głosowali na pis dostaną 500 zł a ci którzy głosowali na większość rządzącą po 800 zł. :D
  • Odpowiedz
@Hafahafa: tak na logikę niby czemu? Znam masę ludzi ze swojego otoczenia, którzy pluli na pis i 500+ a z niego korzystali. Czemu w odwrotnej sytuacji miałby ktos nie korzystac? Podwójny standard?
  • Odpowiedz
  • 5
@banicjant997: Ale gubisz sens mojej wypowiedzi. Jaki podwójny standard? Wyborca Tuska pluł na PiS i brał 500+ i teraz głosuje na tuska i bierze 800+ i siedzieli cicho. Wyborcy PiS w tym czasie mówili, że jak się władza nie podoba to powinni nie brać tego co "PiS daje". Więc ja tylko czekam na moment aż Ci, którzy głosili ten postulat wprowadzą go teraz w czyn. Tu nie ma "odwrotnej sytuacji",
  • Odpowiedz
i siedzieli cicho.


@Hafahafa: Tu jest koniec wypowiedzi. 500+ było #!$%@? i ryte z ziemią wszędzie w kraju a korzystał z tego KAZDY kto się na to łapał. Więc kto hejtował? Pisowcy "swój własny" twór? Brzmi głupio, nie?
  • Odpowiedz
  • 1
@banicjant997 Świetnie się prowadzi rozmowę z kimś kto ignoruje 3/4 wypowiedzi. Pisowcy nie hejtowali 500+ ale ludzi co nie głosowali na PiS a biorą 500+ już jak najbardziej. "Umoralniali" mnie, że nie powinien brać/dostawać skoro na PiS nie głosowałem. Więc teraz czekam na to, aby swoje morały wprowadzili w życie i nie brali 800+ skoro nie głosowali na partie z koalicji. Trochę jak w sytuacji gdzie ktoś mi robi wykład, że
  • Odpowiedz
Świetnie się prowadzi rozmowę z kimś kto ignoruje 3/4 wypowiedzi.


@Hafahafa: Poprostu rozmowa z wymyślonej tezy przechodzi w argumentowanie przykładami na potrzebę jej obrony a nie np statystyki (choc sam podałem taki przykład). Odpowiem ze moja siostra przeciwniczka pis, brała 500+ i nikt z całej rodziny nawet nie bąknął ze nie powinna. Ba, sam osobiscie tez nie słyszałem zeby ktos umoralniał w ten sposob mimo ze na takie rzeczy mam otwarte uszy. Mozemy tak wymieniac sie przykładami z otoczenia ale to nadal nie wyjasnia Twojego posta, który moim zdaniem jest zmyślony.

co do samego programu to był od początku #!$%@? i
  • Odpowiedz
  • 0
@banicjant997 Wybacz, że nie zbierałem statystyk w tym temacie. Pozwolę sobie zatem wkleić losowy artykuł z google, gdzie tak właśnie mówi Pani marszałek Witek. No ale wiadomo tezę zmyśliłem, bo przeciętny wyborca PiS jest bardziej powściągliwy w słowach niż najważniejsza po prezydencie osoba w państwie, prawda?

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Bierzecie-500-i-narzekacie-Mocne-slowa-marszalek-Sejmu-Witek-do-wyborcow-8155538.html

Co do podtrzymania 500+ to znowu wybiórczo wklejasz cytaty. Zaraz potem napisałem, że nikt tego nie wycofa, bo to polityczne samobójstwo.
  • Odpowiedz
No ale wiadomo tezę zmyśliłem, bo przeciętny wyborca PiS jest bardziej powściągliwy w słowach niż najważniejsza po prezydencie osoba w państwie, prawda?


@Hafahafa: Dodadjesz sobie do wypowiedzi. Co ma na celu wklejenie losowej wypowiedzi jakiejs baby która nie ma w tym racji i nie reprezentuje zdania wyborców a wyłącznie swoje? Bycie marszałkiem nie ma nic do rzeczy. Nadal podtrzymujesz tezę pojedynczym przypadkiem gdzie ja odpowiadam, że w gronie osob które
  • Odpowiedz