Wpis z mikrobloga

#telefony #szklohartowane #apple #iphone #samsung #serwisgsm Witam #!$%@? trochę sprawę bo naklejałem szkło hartowane i kilka razy szkło krzywo nałożyłem, później się #!$%@? trochę kurzu, czyściłem to tą naklejka w zestawie co dają ale mało pomogło i mam kilka paprochow pod ekranem i moje pytanie jest takie. Czy te paprochy pod tym ekranem mogą go porysować? Szkło było takie które można nakładać ponoć do 100 za 160zl.
  • 7
  • Odpowiedz
@PawelMPL: Niestety, paprochy pod szkłem hartowanym mogą porysować ekran. Paprochy mogą działać jak papier ścierny i w razie uderzenia lub nacisku mogą uszkodzić ekran. Im większy paproszek, tym większe ryzyko uszkodzenia.
  • Odpowiedz
  • 0
@iMarek22 no z pierwszym szkłem udało się ładnie zamontować bez kurzu i równo już za drugim razem, a tu jakoś mi się ręce trzęsły XD nie mam jakiś dużych tych paprochow tylko sam kurz praktycznie, mikro drobinki ale widać je. Takie małe mogą uszkodzić ekran czy wymieniać to w punkcie gsm?
  • Odpowiedz
@PawelMPL: Będzie ciulowo wyglądać ale nie uszkodzą ci ekranu. To włókna z bawełny zapewne albo innego materiału. Piasek nie lata w powietrzu w mieszkaniu.
Na przyszłość najlepiej zakładać w łazience jak cała rodzina będzie po prysznicu.Kurz łapie wilgoć z powietrza i siada na podłodze. :)
  • Odpowiedz