Wpis z mikrobloga

W końcu chwila czasu to wrzucam podsumowanie mojej paczki w formule Lite :) mimo niskich oczekiwań bo w tej formule prezenty nie muszą być aż tak personalizowane to muszę przyznać że miras trafił w 10 :)
W paczce znalazłem Michałki;
- duuuży kubek - super, na codzien robię sobie herbatę w termosie bo nie chce mi się co chwilę latać do czajnika a tutaj to chyba 0,7l się zmieści
- zabawka z dzieciństwa - pamiętam ją z dzieciństwa, może przez to polubiłem wędkowanie? :P
- książka Sapkowskiego - wyciągam patrzę a tu Sapkowski ale książki nie znam, jakieś zeit sturmes sobie myślę że nie znam to spoko poczytam, po chwili jeszcze raz biorę do ręki a tu się okazuje że to Czas Burz po niemiecku xD no tak próbuje się uczyć niemieckiego na Duolingo ale jeszcze trochę czasu upłynie nim uda mi się przeczytać ja w tej wersji, jak ją kiedyś przeczytam to dam Ci znać :)
- no i najlepsze, niby takie nic ale chciałem ten model hot wheelsa - trafiłeś idealnie 95' to jeszcze wersja przedliftowa w komentarzu masz porównanie autek, nawet zderzak przedni z wyciągarka się zgadza :D
Dziękuję Mirku @krzychugda miło się zaskoczyłem tą formułą :) no i za życzenia z pocztówki i ten żart na końcu :)
Pozdrawiam z tej lepsiejszej części Trójmiasta
#wykopaka #naukaniemieckiego
Pat6er - W końcu chwila czasu to wrzucam podsumowanie mojej paczki w formule Lite :) ...

źródło: IMG_4038

Pobierz
  • 2