Wpis z mikrobloga

@Gieremek:

Zróbcie sobie jakiś osobny tag na te Orto Parisi i inne smrody. Jakieś #niszowesmrody czy coś. Będzie można łatwo dać na czarno i nie oglądać już tego badziewia ʕʔ


#perfumy to nie tag #neuropa żebyś wprowadzał swoje zasady "wolności słowa", jeśli coś serio jest git jak Kismet Angel mimo obrzydliwego flakonu, to mnie np to interesuje
  • Odpowiedz
@Gieremek: tym postem właśnie pierwszy do tej ławy dołączyłeś xD mnie interesuje zarówno Orto Parisi jak i przetestowane perełki z Maisona, wyjmij kija i daj ludziom postować co sami chcą. Nie chcesz? Nie kupuj i nie pluj jadem na innych
  • Odpowiedz
@1nfinity: Ale przecież osobny tag na te p*****y to dobry pomysł ( @Gieremek dał pomysł, nie narzuca swoich zasad). Ten kto lubi Malahambarę to sobie będzie wbijał, inni wrzucą na czarnolisę (nikt na nikogo pluł jadem nie będzie) - sytuacja win-win ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gieremek: Tutaj jedna osoba sie bulwersuje, prosze jakie kontrowersje, prosze jakie budzi Alhambra kontrowersje. Marka Maison Alhambra ma w sobie taki strzał, że generalnie mógłbym nosić tylko ją i wydałbym tutaj fortunę.
Uwielbiam rzeczy Alhambry i jak tylko mogę sobie pozwolić po prostu, żeby se coś kupić to to robie, bo ta marka intryguje. Marka Alhambry jest mega kontrowersyjna, z tego powodu, że jest właśnie niekonwencjonalna oraz tandetna, dużo cekinów, świecących
  • Odpowiedz