Wpis z mikrobloga

Oto nadszedł czas na moją #pokapake. Paczka dotarła już kilka dni temu, ale jest taka super, że to trzeba na spokojnie usiąść i opisać. W tym roku moim wykoPAKOWYM Mikołajem okazała się być @Bukaa_. Polecam tą wykopakowiczkę, robi paczki pryma sort, a i pakuje też pięknie (zdjęcie w komentarzu).

Cóż takiego znalazłam w paczce?
-----> list zalakowany pieczęcią z moimi ukochanymi górami <3 Zdjęcie w komentarzu. List długi, od serca i bardzo starannie napisany. Znajdzie swoje miejsce w pudełku wspomnień
-----> dyplom, który mnie bardzo zaskoczył i już wisi na tablicy nad biurkiem. WykoPAKA zajmuje szczególne miejsce w moim serduszku, a móc być jej częścią jako uczestnik i współtwórcą jako moderatorka to coś, co stało się dla mnie nieodzownym elementem świąt
-----> pierniczki przygotowane własnoręcznie. Z listu wiem, że była to pierwsza próba i od razu taka udana. Pyszotka! W dodatku zapakowana w puszkę z zimowym motywem <3
-----> papu dla moich chwastów zapakowane w puszkę z tym samym motywem, co pierniczki. Są one strzałem w dziesiątkę, zwłaszcza, że ostatnio kilka mi się pochorowało, więc pojawiła się dla nich nadzieja!
-----> "plandeka" do przesadzania kwiatków - coś o czym istnieniu nie wiedziałam, a bardzo potrzebowałam. Myślę, że fajnie się sprawdzi i ułatwi ogarnianie przestrzeni po skończeniu rośliniarskiego SPA
-----> t-shirt "czasami przesadzam" i jest to 100% prawdy
-----> książka idealna na zimowe wieczory, nie dość że jeden z moich ulubionych gatunków to jeszcze akcja dzieje się na moich ukochanym Podhalu <3 Nie mogę się doczekać wieczora, aby móc w końcu zacząć ją czytać
-----> herbatka pięciostawianska, będzie do czytania książki. Pięć Stawów to miejsce, które darzę ogromnym sentymentem, więc ta herbatka trochę będzie mnie tam przenosić
-----> świeczka też z Pięciu Stawów dopełni wieczorny klimat z książką i herbatą. Pachnie obłędnie, wygląda ślicznie, a do tego jest sojowa, idealna!
-----> dwa ogrzewacze, których do tej pory też nie miałam, a potrzebowałam, bo zmarźluch ze mnie okropny!
-----> przepiśnik DIY zrobiony tak perfekcyjnie, że aż nie dowierzałam, że nie został stworzony przez profesjonalna drukarnię. Wszystko dokładnie spasowane, równiutkie. Z pewnością się przyda i już lęży w kuchni i czeka na pierwsze smakowite przepisy.
-----> biały łańcuch dla jeszcze bardziej świątecznego klimatu

Podsumowując - paczka na bogato i z postarankiem, jak przystało na formułę gold. Jeszcze raz bardzo dziękuję i zazdroszczę następnemu odbiorcy w kolejnej #wykopaka.
trusru - Oto nadszedł czas na moją #pokapake. Paczka dotarła już kilka dni temu, ale ...

źródło: wykoPAKA1

Pobierz
  • 12