Wpis z mikrobloga

Z pewnych względów nie mogłem wcześniej upublicznić wyników odwiedzin witryny organizacji w dniu gali. Robię to teraz.

Zdecydowałem się więcej nie zamieszczać indeksów, a dostarczyć pełne dane dotyczące dokładnej liczby użytkowników. Pozwoli to łatwiej wyestymować liczbę sprzedanych PPV. Do tego należy przyjąć, że do zakupu dochodzi wśród 50-60% użytkowników. Wskazuje na to kilka świadectw i leaków (nie mówię tu o farmazonach szalonego matysiaka) - podawane wyniki sprzedaży zawsze mieszczą się między 50% a 60% liczby z mojej grafiki.

Jak widzimy freaki wciąż mają się dobrze, a Fame Reborn nie odstępował od tytularnych gal. Wypadło to dużo lepiej niż edycje Friday, ale należy zwrócić uwagę, że Reborn był prowadzony jak regularna edycja Fame MMA.

Z drugiej strony od kilku edycji Fame nie jest w stanie osiągnąć skali sprzed roku, a co dopiero o rekordowych wynikach sprzed dwóch lat.

To na pewno nie jest koniec freaków. Fame MMA ma się dobrze, ale wydawać się może, że pewną fazę mamy za sobą. Osobiście nie wierzę, że jubileuszowa dwudziestka będzie chociażby korespondować z TOP5.

#famemma
Pobierz christian-huygens - Z pewnych względów nie mogłem wcześniej upublicznić wyników odwie...
źródło: 90870f2aa7d0450b4c682f35f503c874b1734bc4c451e0b7a1a4149f12508935
  • 4