Wpis z mikrobloga

@crazykokos Haha obrazić to też trzeba umieć kochanie, twoje frustracja mnie bawi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja doskonale rozumiem o co jest afera, po prostu się z tym nie zgadzam. Ostracyzm to powinien być do żony policjanta, która to upubliczniła, bo akurat tutaj powinno wjechać prawo karne i cywilne od tych kobiet zadośćuczynienie.

A ty bądź dalej brzydką dewotą, pozdrawiam
  • Odpowiedz
@thestructor po prostu nie znasz prawa cywilnego. prawo świeckie mylisz z Bożym xDD i masz zaburzone poczucie dobra i zła. i coraz bardziej się pograzasz z każda wiadomoscia i pokazujesz jak tępy jesteś.
ja doświadczyłam i trojkata i swingowamia, ale z partnerem i nie jest to absolutnie nic złego. tobie się to raczej nie przytrafi i jedyne co, to możesz się podniecać na wykopie bo ktoś miał seks xD nie widząc
  • Odpowiedz
sensacja to jest to, że jakaś Devota jak ty się przywala do baby której nie znasz, tym bardziej nie znasz jej męża. Ale byś pierwsza poleciała - uprzejmie donoszę, jak w poprzednim ustroju


@thestructor: @crazykokos to zje8ana baba. Polecam na czarno ja wrzucić. Wróciła po chyba rocznym banie, który dostała za #!$%@? kocopołów xD
  • Odpowiedz
nieruchy i 30 letnie prawiczki sie oburzyly, bo jak to ktos ma a oni nie.

Zazdrosc to prymitywna emocja.


@jakismadrynickpolacinsku: jeszcze zleciało się też stado łukaszy którzy ruchają swoje grubawe, nieatrakcyjne marlenki tylko pod kołdrą i mogą pomarzyć o trójkątach z atrakcyjnymi kobietami xD
  • Odpowiedz
@thestructor wiec pokazałeś, ze da się być jeszcze bardziej głupszym xD znowu dwa razy się pomyliłeś. jak w każdym komentarzu.
jak to jest produkować się, wymyślić sobie coś a potem okazuje się, ze nic z tego co uroiło ci się móżdżku nie jest trafione? xD
nawet na profilu mam info, ze jestem po 30tce. i w tym wieku nie podniecasz się 69 czy innymi bzdetami, wiesz co lubisz i robisz to
  • Odpowiedz
@crazykokos ja wiem jedno, masz masę kompleksów i straciłaś szansę. Twój podryw na mnie nie działa, nigdy już nie dowiesz się jak by Ci smakował mój naganiacz gigant ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz