Wpis z mikrobloga

#rolnikszukazony mówcie co chcecie ale wg mnie waldi może i orłem nie jest ale nie wmówicie mi że efka poszła do programu tylko po miłość waldasa.. W qa wspominał że matka Efy to koleżanka A.Kraśki więc efka na pewno wiedziała jak wygląda program zza kulis i jaką popularność przynosi. Przecież wiekowo to powinna napisać do Artura, ewentualnie do bonzo Tigera a nie do podstarzałego zgredziocha
  • 11
  • Odpowiedz
  • 16
@Bobbudowniczy69 to, że ktoś do kogoś pasuje wiekowo nie znaczy że zgrają się pod kątem charakterów, wyobrażając sobie randkę Ewy z Darkiem wiem, że szybko by stamtąd uciekła, z Arturem też sobie jej nie wyobrażam, całkiem inne charaktery
  • Odpowiedz
@Bobbudowniczy69: myślę że Ewka coś kręci z wiekiem (nie wiem na ile produkcja pilnuje żeby podany był faktyczny wiek uczestników) I właśnie z racji wieku (to jest bardziej 35-40 a nie 30) wybrała najbardziej odpowiedniego jej wiekowo kandydata. Przecież z goofym i grubym nie-chadem wyglądałby jak matka
  • Odpowiedz
to, że ktoś do kogoś pasuje wiekowo nie znaczy że zgrają się pod kątem charakterów, wyobrażając sobie randkę Ewy z Darkiem wiem, że szybko by stamtąd uciekła, z Arturem też sobie jej nie wyobrażam, całkiem inne charaktery

@Yssuna: Aye, podstawowym błędem komentujących, przynajmniej tych tutaj, jest zakładanie, że wszyscy wybierają na podstawie tych samych kryteriów jak oni. Ale przecież nie każdy jest 25-letnim chłopem bez zobowiązań i co za tym idzie,
  • Odpowiedz
@PepikPL Myślę, że dodatkowym powodem dla którego Ewa nie pisała do Artura i Darka było to, że oni w wizytówkach mówili,że nie są zainteresowani związkiem z samotną matką.
  • Odpowiedz