Wpis z mikrobloga

Wszyscy mają wykopake mam i ja (ʘʘ)
Bardzo dziękuje @Mfalme_Kitunguu za super prezent! Niby kategoria gold, ale myśle że tu już poziom diament został wbity. ʕʔ
W paczce znalazła się masa superaśnych rzeczy, aż nie wiem od czego zacząć, ale zrobie to w kolejności z listu:
-Kawa z warszawskiej palarni Coffeeplant, strzał w 10! jedna z moich ulubionych palarni, której kawy zawsze są mistrzostwem świata (tu padło na Kolumbie i Tanzanie); do tego kawa z Kołobrzegu- tu czytając roześmiałam się do łez, ale masz racje, ona nie jest z Kołobrzegu a ze środkowej Ameryki.
-do tego kubek z seri HKliving- już mam jeden z tej firmy, więc będzie jak znalazł komplecik. Zgodnie z zaleceniami jestem pod kocykiem i pije w nim kawkę, na pierwszy strzał poszła kolumbia.
-Skarpetki to coś co tygryski lubią najabrdziej, napewno będą noszone
-dwie książki: Kawa oraz rozmowy z seryjnymi mordercami- czyli tematycznie dwa idealy
-zakładka do książki- niby taka pierdółka, ale w sumie nigdy nie miałam prawilnej zakładki do książki i zawsze jakieś randomowe rzeczy mi za nią służyły.
-farby i mini sztaluga- tego nigdy za mało, myśle że może uda się i w najbliższym czasie powstanie trzeci obraz.
-koszukla
-masa kinderków i michałków- tych drugich było jeszcze więcej, ale mój niebieski szybko się do nich dorwał.

#wykopaka #pokapake
Ziarenkokawy - Wszyscy mają wykopake mam i ja (ʘ‿ʘ)
Bardzo dziękuje @Mfalme_Kitunguu ...

źródło: 406696286_378778164717581_326669527633873684_n

Pobierz
  • 7