Wpis z mikrobloga

@Dlugi_1111: już bez przesady. Facet zachował się w naturalny sposób. Gdybyś został przez kogoś perfidnie oszukany przed milionami widzów to też mógłbyś stracić panowanie nad nerwami. Zamiast z niego śmiać to powinieneś piętnować tą czarnulę, bo ten program to nie było Mam Talent, tylko ktoś faktyczne szukał w nim drugiej połówki.
  • Odpowiedz
@Helen97: no i fajnie. Chłop widać, że szczery. Nic chciał robić z siebie buca bo nie umie śpiewać i nie przystał na prośbę matki, która postawiła by go w zupełnie innym świetle. Gdyby nagrali fragment, w którym razem śpiewają to mógłby zostać posądzony o próbę wybicia się, a tak zagrał defensywnie i pokazał komu w tym cyrku od początku chodziło tylko o śpiewanie i zebranie większej ilości followersów.
  • Odpowiedz
@Dlugi_1111: Waldek zademonstrował klasyczne zachowanie się osoby, która nie może pogodzić się z odrzuceniem. Po prostu tak niektórzy reagują na kosza. To nie jest nic nienormalnego. To się po prostu zdarza. Ja sam się na tym kiedyś złapałem. Dziewczyna, o którą się starałem, wybrała innego. Ja zamiast przyjąć to na klatę, skarżyłem się kumplom i koleżankom na to,że mnie nie wybrała. Przeżywałem i rozpaczałem. Bylem na nią wściekły. Potem gdy mi
  • Odpowiedz