Wpis z mikrobloga

#katowice #slask #piwo

Moze bylby ktos chetny w piatek wieczorem (ewentualnie w sobote) na jakies piwko czy dwa w centrum Kato? Kumpel mial przyjechac, ale robote mu dowalili na weekend, a nie chce mi sie chodzic po lokalach samemu.
W sumie to w centrum znam tylko Upojeni, bo zwykle bardziej po restauracjach chodze, wiec jak jest jakis lokals co moglby pokazac jakies fajne miejscowki to bardzo chetnie.

Lvl 29, Mysłowice.
  • 14
  • Odpowiedz
@Skayfer: z ciekawości zapytam: takie ogłoszenia na wykopie czy spottet działają? W sensie jak to wyglada? Cześć jestem <nick> ale mów mi Marek, miło cie poznać?
  • Odpowiedz
  • 0
@Rustyyyy: Nie wiem jak na wykopie, ale na fb bardzo czesto mi czy moim znajomym zdarzalo sie na tematycznych grupkach lapac ludzi na jakies wspolne wyjscia na piwo, planszowki czy jakies wyjazdy w gory. Wychodze z zalozenia, ze jak nie chce mi sie siedziec w domu i ktos tez ma czas to czemu nie polazic wspolnie i pogadac o jakis #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Rustyyyy W sumie czemu nie, ja ostatnio próbuje trochę się przełamać i wyjść do ludzi bardziej wykorzystując do tego Insta gdzie wspólne zainteresowania mogą łączyć i być tematem na jakimś spotkaniu.
Da się (ʘʘ)
  • Odpowiedz
  • 0
@Hugenot111: W sumie to nawet nie trzeba miec wspolnych zainteresowan, zeby poznac nowych ludzi.
Nawet tak jest ciekawiej, bo mozna wyjsc poza jakas tam banke i zainspirowac sie.
  • Odpowiedz
@Skayfer Pewnie że nie trzeba ale daje to jakiś bezpieczny temat w razie czego xD
Btw myślę że warto zajrzeć do Absurdalnej, blisko Upojonych, smaczne jedzenie i dobre piwa:)
  • Odpowiedz