Wpis z mikrobloga

@cherrycoke2l: hm, właśnie tu jest mega problem z lit. podmiotu w takim temacie - czytam że może nią być wypowiedź na forum, tylko jak to "otagować" ?

Literatury przedmiotu jest w #!$%@? do tego, obowiązkowo dam jakąś książkę Bralczyka, znalazłem kilka artykułów z "Polityki" i "Wprost" - (kuce do boju)
@Sindarin: Mój dokładny temat to był język internautów, język internetu. Zalinkowałem do całego forum, naszej-klasy (przyznam, że wykorzystałem profil mojej mamy, na którym znalazłem pełno grafik ASCII, które tez opisywałem jako pewna forma emotek); dokładnie tak:

Portal społecznościowy Nasza-Klasa, dostępny pod adresem www.nasza-klasa.pl


Mam jeszcze tę prezentację na dysku, nostalgłem ;_;

Poza tym, to nie przejmuj się tym. Prawdopodobnie nikt na to nie spojrzy. Na końcu polonistki nie wiedziały, o co
@cherrycoke2l: @Keffiro: @Sindarin: Mam podobny temat na licencjacie. Konkretnie chodzi o analizę wypowiedzi studentów na Facebooku. Jak można się domyślić, w literaturze podmiotu umieszczę wypowiedzi z FB. Podajcie jakieś swoje pozycje, opracowania. Ja dziś podeślę swoją listę,
@cherrycoke2l: Mnie chodzi o jakiekolwiek źródła, typu artykuły bądź książki. Może znajdę coś dobrego.

@Sindarin: Twój temat jest dość szeroki, musisz chyba go okroić do danego grona/jakiegoś portalu/tematyki, etc. Pamiętaj również, by analizować pod względem pozytywów. Nie możesz skupić się na popełnianych błędach, lecz zanalizować ogólny poziom.