Wpis z mikrobloga

Mam pytanie co do allegropay, niby miałem dostać jakieś 50zł zniżki czy coś takiego? To gdzieś jest do wykorzystania? Bo tego nie widzę.
Od razu spłaciłem to co kupiłem i kwota z blika była pokazana na 76zł a nie 26 więc to chyba scam z tymi 50zł po aktywacji allegro pay?

W ogóle się to opłaca? Tak na szybk obcykałem i wybrałem sobie testowo do koszyka smarfona za 1,5kzł i wybrałem 20 rat z allegro pay ale wychodzi drożej o 3 stówy, rso to 28%. Opłaca się to? Mi się osobiście wydaje że normalne zakredytowanie ma mniejsze rso ale ja nigdy nic nie biorę w kredyt więc się nie znam.
#allegro
  • 2
@Uuroboros: Po spełnieniu warunków wskazanych w regulaminie, każdy Uczestnik Promocji otrzyma od Organizatora Kupon Promocyjny - rabatowy, obniżający kwotę do zapłaty o 50 zł, który Uczestnik może wykorzystać na zakupy za pośrednictwem Allegro. Tutaj pełny regulamin: https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-promocji-kupony-z-allegro-pay-w-okresie-4-12-2023-r-17-12-2023-r-RdVzBeXv2fb
Jeśli nie masz możliwości wykorzystania kuponu, koniecznie skontaktuj się z nami.
@Uuroboros: kupon powinieneś mieć na koncie w ciągu 2 dni roboczych. z kuponu nie skorzystasz przy płatności allegro pay.
co do opłacalności: nie musisz chociaż składać ogromnych wniosków ratalnych do banku, a tak to klik i jest xD. Zazwyczaj i tak raczej ludzie korzystają z tych 0% rat, co teraz są 2x0% - kiedyś 3x0% co było fajniejsze :-(((